funko fusion

Strzelanki Battlefield 4 [temat ogólny]

W sieci pojawiły się dwa pierwsze teaser trailery.

[youtube2]
[youtube2]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Był ląd i morze, pora na zabawę w powietrzu!
[youtube2]http://www.youtube.com/watch?v=A0O6mgfjXWI[/youtube2]
 
Taaa,walka w powietrzu...hmm to by było coś :)
Chyba nie ma nic lepszego niż latać i strzelać w przeciwników :) nikt by się nie oparł jak by miał taką możliwość :)
 
Początek Twojej wypowiedzi pozwala mi sądzić, że nie miałeś większej styczności z serią ;x
Walka w powietrzu (przynajmniej w serii Battlefield) to nic nowego.
Liczę jedynie na to, że faktycznie zostanie ona odpowiednio urozmaicona.
Po obejrzeniu gameplaya myślę, że warto wydać te 150 zł (oczywiście jeśli multi będzie tak dobre jak w BF3)
 
No fakt nie grałem w Battlefield 4 -.- I jeśli uważasz to co napisałem za spam to napisz w komentarzu.Nie będę już się wypowiadał bo te moje wypowiedzi mogą wcale nie mieć sensu [i chyba mam rację]
 
Patrzcie i podziwiajcie odtworzenie spotu Battlefield 4 w Minecrafcie!

[youtube]http://youtu.be/ZD9fWUUeL00[/youtube]

[youtube]http://youtu.be/ijMLCWeOPRs[/youtube]
 
Skusiłem się na pre-order BF4, ze względu na wczesny dostęp do Bety. Mam nadzieję, że nie pożałuję :D
Co do samej gry, a właściwie tego, co nam zaprezentowali jak dotąd... Cóż, nie wygląda to źle, ale nie jest to też nic zaskakującego. Moim zdaniem za bardzo się pośpieszyli z wydaniem czwórki, zwłaszcza, że trójka nadal trzyma się bardzo dobrze. A dlaczego się pośpieszyli? Bo po tym gameplayu widać, że silnik został może odrobinę podrasowany. Widać różnicę graficzną, ale reszta aspektów tj. zachowanie się broni, czy animacje - wyglądają praktycznie tak samo. Tak jak powiedział mój znajomy, bardziej to przypomina Battlefielda 3.5, niż 4. Ale cóż, to tylko kilkunasto minutowy trailer - oceniać będziemy, gdy gra pojawi się na rynku. Zresztą, to Battlefield, kogo w tej grze obchodzi single player? Jasne, zagram, może nawet przejdę kampanię, ale to multiplayer jest esencją tej gry i dlatego narazie pozostanę neutralnie do tego nastawiony. A nawet będę trzymał kciuki, żeby nie wyszła z tego klapa. Bo jak wiadomo, pewna firma już korzysta z jednego silnika od kilku dobrych lat, i na dobre im to nie wychodzi... :D
 
Myślę, że walka między CoD a BF zakończy się marketingowym i sprzedażowym zwycięstwem ekipy Dice & EA.
Czwórce nie jest potrzebna rewolucja ponieważ trójka była bardzo dobra (jeśli chodzi o multi). Wystarczy kilka poprawek i nowości. Seria CoD już się mocno wypaliła.
 
No i właśnie dlatego uważam, że się pośpieszyli. Bo BF3 było i jest nadal bardzo dobre. :D
Ale przestanę narzekać, chciałbym w końcu zobaczyć jak się będzie sprawował multiplayer w tej czwórce. Największe nadzieje pokładam w tym, że może w końcu zrobią z tego competetive produkt, który wyląduje w ESL. Oby!
 
Battlefield, Battlefield everywhere. Nie wiem czemu, ale jak słyszę już o kolejnych częściach Battlefieldów to robi mi się słabo. Nie dlatego, że te gry są złe, a wręcz przeciwnie są bardzo dobre i człowiek po ciężkim dniu może sobie przysiąść i się trochę wyżyć jednocześnie zachwycając się "pięknem" mordoru i zniszczenia. Jednakże czas, w którym gry się pojawiają, takie mam wrażenie, nie pozwala nacieszyć się wszystkimi częściami, ponieważ gdy wychodzi kolejna część to poprzednie trafiają w taką nicość bym powiedział. Serwery po prostu pustoszeją + coś co mnie bardzo irytuje, łatwy zarobek. Na szczęście są to gry dopracowane zazwyczaj, więc tak strasznie mnie to nie drażni. :)
 
Back
Do góry