funko fusion

Strzelanki Battlefield 4 najtaniej na rynku.

Zapraszam wszystkich na **** Reklamy tylko w odpowiednim dziale/battle
znajdziecie tam news, recenzje itp... strona jest cały czas w budowie, dlatego przepraszam jak na razie za małą liczbę tekstów.
 
Na allegro znajdzie się już koło 40zł. Jak dla mnie rzadko znajdzie się gry taniej niż na samym allegro.
 
Tak to było tanio. Wtedy mi się udało ponieważ znajomy miał urodziny a on jest fanem tej gry więc mu kupiłem w dobrej cenie. Na allegro jest najtaniej i to jest fakt. Najdrożej jak chce się kupić grę to po prostu trzeba wybrać się do empika bo ceny są z kosmosu.
 
Battle - Field

Ładne nazwisko :P

Nie wiedziałem że kupiłaś sama siebie w empiku :D
 
Nie trzeba nigdzie szukać, ostatnio na originie BF4 kosztował 49zł, a ludzie i tak nie kupowali. :D
Ale powiem wam, że BF4 ma jeden zauważalny plus. W trójce jak się zahaczyło podwoziem helki o ziemię, to zaraz było booom [W realu helikoptery nie wybuchają po uderzeniu w ziemię/skały, co najwyżej się roztrzaskuje - niestety DICE uświadomiło to sobie za późno], no a w czwórce trochę bardziej wytrzymalsza jest :>
 
W realu helikoptery nie wybuchają po uderzeniu w ziemię/skały
Byłeś w wojsku?
Chyba nie widziałeś jak rozbija się szturmowiec z pełnym osprzętem rakiet pod skrzydłem i dodatkowym zbiornikiem paliwa.
 
Wszystko może się zdarzyć, głupi telewizyjny helikopter może wybuchnąć, jest w nim tyle paliwo że upiekło by paru widzów.
 
Back
Do góry