funko fusion

Strzelanki Battlefield 4-brak dźwięku multiplayer

  • Thread starter Thread starter karollo222
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
K

karollo222

Gość
Witam! Od wyjścia ostatniego patcha mam problem z dźwiękiem na multi w Battlefield 4. Na większości map mam aby cichą muzyczkę, i co minute-dwie głośniejszą, i tyle. Zero odgłosów walki czy broni, bardzo to irytuje i mam pytanie, co z tym faktem zrobić?
 
Zrobić niestety nic nie możesz. Z każym nowym patchem są zawsze problemy w tych BFach. Zawsze były i z każdą kolejną częścią wydaje mi się że jest ich coraz więcej. Podziękujmy twórcom.
 
Goldbergus bez przesady. W momencie wydania gra faktycznie była mniej stabilna niż beta a wszystko było w miarę możliwości szybko paczowane.
Teraz gra śmiga bardzo dobrze i oprócz zacinania się postaci na teksturach rozwalonych elementów nie ma żadnych problemów. Ale to można wybaczyć :D

Co do problemu to rozwiązanie jest w sumie banalne.
Wchodzisz w Dokumenty i masz tam folder Battlefield 4. Wystarczy, że go usuniesz i problem w dźwiękiem powinien zniknąć po kolejnych uruchomieniu gry. Jeśli grałeś w betę usuń też ten folder. Powinno pomóc, najlepiej testuj to sobie na kampanii. :) Bo znikający dźwięk na Golmud Railway to chyba coś normalnego :d
 
Rzeczywiście teraz nie jest źle, jednak wkurza mnie to, że kupuje grę za niemało pieniędzy (w stosunku do tego co oferuje) a tutaj na starcie mam problemy z włączeniem gry, dźwiękiem itd. Wiem, że można to przeboleć i że te problemy dość łatwo rozwiązać. IMO powinni grę przed wypuszczeniem trochę dopieścić aniżeli przyjmować później masę skarg, błędów - to zniechęca.
 
Back
Do góry