funko fusion

Strzelanki Battlefield 3 - Zakup

B

Bezi00

Gość
Mam zamiar kupić Battlefielda 3, jednak na początek chciałbym wiedzieć, jak wszystko wygląda po zainstalowaniu (czy robi się jakieś konto umożliwiające granie przez sieć itd.). Chodzi mi o wersję płytową, ponieważ mój internet ledwo wyciąga 2Mb/s.
No i czy 2Mb/s wystarczy, bo w wielu grach lagi były okropne.
 
Bezi00 przy instalce podajesz kod pod multi, single, przynajmniej ja musiałem podać...
Co do neta to jak na BF3 nie ma sensu grac przy necie 2Mb/s, ja mam 30Mb/s i mam lagi :(
 
Przy dobrym komputerze i 1mb/s wystarczy :) ( z tego co widzę to Twój do słabych nie należy )
Oczywiście możesz to odczuć mniejszym fpsem, lecz na pewno nie możemy tutaj powiedzieć o braku sensu ;)
 
Ashuan napisał:
Skoro masz 30mb/s i masz lagi, to twój komputer jest nieźle przed wojenny.

Dysk 500GB
3GB Ram
512mb grafy
Procek 3,4GHz
To ma być komp przedwojenny??
Jeśli na serwie gra 20 osób, to myślisz, że serw nie dostaje lekkich lagów ??
 
Ashuan napisał:
Skoro masz 30mb/s i masz lagi, to twój komputer jest nieźle przed wojenny.
Skoro tak się wypowiadasz to twoja wiedza jest przedwojenna.

Masz słabej jakości łącze, dlatego masz lagi. Co do 2mb/s spokojnie wystarczy, ale nie wiem jak u Ciebie z docieraniem pakietów, średnim pingiem oraz czy masz duże skoki opóźnienia.
 
61363514.png

Dam radę z takim pingiem grać?
 
To prawdopodobnie wina Javy. Spróbuję coś z tym zrobić, i dać nowy test.<br /><br />-- 21 kwie 2012, 16:28 --<br /><br />
61364222.png


Teraz jest wszystko.
 


u mnie to wygląda tak :)

Wracając do tematu to nawet przy pingu 30+ nie powinieneś mieć problemow z pingiem w ciągu gry, 8% pakietów gubisz tylko wiec nie jest tak źle :)
Myślę ze spokojnie możesz lecieć do sklepu i wzmocnić swoja kolekcje o ten tytuł :)
 
8% to dużo, najlepiej zamiast testować łącze przez stronę to włącz wiersz poleceń (uruchom -> cmd), wpisz "ping -t www.wp.pl" bez "" oczywiście. Po paru minutach naduś ctrl + C i zrób screena i wrzuć na hosting. Im dłużej bada tym lepiej ocenić łącze.
 
Dobra u mnie uaktualnienie, gdy pisałem post miałem neta w jakiejś nieznanej firmie (radiówka)
skończyła się umowa i wziąłem z Orange :(

O zgrozo! 1 Mb/s za 50zł , ja miałem tam za 30 Mb/s 79 :/ ale i tak ping jest duuuży :(
 
Gielak napisał:
Ashuan napisał:
Skoro masz 30mb/s i masz lagi, to twój komputer jest nieźle przed wojenny.

Dysk 500GB
3GB Ram
512mb grafy
Procek 3,4GHz
To ma być komp przedwojenny??
Jeśli na serwie gra 20 osób, to myślisz, że serw nie dostaje lekkich lagów ??
ale podaj całą nazwe karty i procek 2 rdzeniowy czy 4? oraz zasilacz
 
A ile kosztuje ta gra normalnie w sklepie? bo mam ochote sobie ja kupic tylko nie wiem ile kasy uzbierać. Narazie mam 200 stówy to mało? A znacie moze jakies kody rabatowe, bo kumpel mi mówił kiedys ze kupił poprzednie wersje za klika złoty i teraz nie wiem czy sciemnia.
 
Back
Do góry