funko fusion

Strzelanki Battleborn

  • Thread starter Thread starter Aifam
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
A

Aifam

Gość
Wlasnie obejrzalem na YT reklame gry Battleborn i nie moglem sie z Wami nie podzielic tym tytulem :D

Battleborn to nic innego jak kolejny kolorowy (nawet za bardzo) FPS opierajacy sie na znanym i cenionym silniku Unreal Engine 3, wydawnictwa 2K Games tworcow takich tytulow jak Borderlands czy The Darkness. Na pierwszy rzut oka skojarzylo mi sie z TF2 pewnie przez te kolory. Bedzie ona dostepna na Ps4, Xbox One oraz na PC.
Pierwsze beta testy mialy byc na poczatku tego roku dla posiadaczy Ps4.
Pierwsza premiera byla zapowiedzienia na 9 Lutego 2016 roku, niestety zostala ona przeniesiona na 3 Maja 2016.


Do naszej dyspozycji bedzie uwaga, az 25 postaci roznego typu. Kazda z nich bedzie miala tzw. Ultimate Skill.
Poki co na oficjalnej stronie mozna obejrzec jedynie 20 postaci, do dnia premiery maja byc juz wszystkie. Dzisiaj przyblize Wam 5 postaci ktore wybralem randomowo :D

Deande
Jest to bardzo szybka i zabojcza postac poslugujaca sie wachlarzami, typowy Assassin. Szybki i spory DMG. Ponizej mozecie zobaczyc jak wygladaja skille.




Marquis
Jest to kolejna zabojczo szybka postac tymrazem jest to Sniper poslugujacy sie pistoletami czyli tzw. Zabojca na odleglosc. Ponizej mozecie obejrzec krotki gameplay.




Miko
Typowy medyk z grzybem na glowie, posluguje sie tzw. Kunai. Niech was nie zmyli jego profesja jest tez calkiem dobry w walce. Ponizej mozecie zobaczyc krotki gameplay.




Montana
To co chyba wszyscy lubia czyli nic innego jak typowy Tank masakrator z wielkim machine gunem siejacym wielkie spustoszenie. Ponizej krotki gameplay.


Orendi

Szalony magik ktorego glownym atakiem sa tzw. Chaos bolty. Posiada on umiejetnosci ktore pozwalaja mu zwiekszyc np. Dmg i nie tylko. Ponizej gameplay.


Mowa koncowa

Jak dla mnie to gra prezentuje sie calkiem obiecujaco, jako ze nie jestem fanem TF2 mam nadzieje ze ta gra troche przysloni ten pierwszy jak dla mnie przeceniony tytul. Mozliwe nawet ze zagram w ta gre. Skille wygladaja calkiem calkiem, duzo sie dzieje dziwnych rzeczy na ekranie. 25 postaci tez brzmi ciekawie, po obejrzeniu wiekszosci postaci wydaja sie one dobrze zbalansowane. Mam nadzieje ze sie podobalo moze kiedys razem zagramy :D
Reszte postaci mozecie znalesc tutaj https://battleborn.com/ oraz na oficjalnym kanale YT Battleborn.

Pozdrawiam,
mafiA.
 
Tbh nie wiem czy to odniesie jakiś duży sukces. Przy takim tytule jak Overwatch czy chociaż Paladins od HiRez (Ci od Smite), które nie dorasta Overwatch do pięt, ale ma już swoją dość dużą bazę graczy. (Nie licząc już TF2)

Chętnie zagram żeby móc porównać z dwoma wyżej wymienionymi tytułami, ale nie wydaję mi się żeby gra bardzo mnie wciągnęła.

Although propsy za prezentację. :)
 
Ciezko mi cos powiedziec bo gralem tylko w TF2 i jakos za bardzo mnie nie ujela...jestem bez kompa juz od jakiegos czasu i moge tylko ogladac cos na Twitchu itp :D Ostatni raz gralem w cos chyba z 2 lata temu juz :eek: W sumie to jakos mnie nie ciagnie za bardzo bo duzo czasu spedzalem przed kompem wiec chyba dobrze na tym wyszedlem suma sumarum ;)
 
Back
Do góry