funko fusion

Bardzo mało FPS w Far Cry 4

Witam ! Mam problem z Far Cry 4, gdyż na obojętnie jakich ustawieniach mam bardzo mało FPS ... Tzn ok: 20-30 co mnie w najmniejszym stopniu nie zadowala ;/

Sprzęt:
AMD FX 4100 4x 3.6 GHz Black Edition
8 GB RAM
GeForce GTX 650 1 GB

Far Cry 3 chodziło bardzo płynnie jeśli to coś pomoże ;)
 
Grafika pewnie przymula, nie jest najwyższych lotów

edit: w sensie, karta graficzna. Grafika w FC4 wymiata :P
 
Znowu coś zauważyłem... Zmieniając ustawienia z niskich na średnie i na odwrót i po wejściu do gry mam stałe 80-85 FPS i chwile na nich pogram i back to 30 fps ;/
 
Hej, podłączam się do teamtu .Ja mam problem tylko z spadkami FPS'ów na moim i5-2400 hd 7950 oc i 8gb ram spada mi do 45!Fps i śćina nie wierze zeby bylo tyle i ścinało .Te śćiny mam tylko jak się szybko poruszam quadem lotnią itp , instalowałem najnowsze stery do grafiki i dalej nic . Pomoże ktoś? :(
 
Ja już naprawiłem problem, gram na średnich proporcje ekranu 4:3 i rozdzielczość 1280 na 768 i mam po 70-100 fps i po 50-60 jak już na prawdę grubo się dzieje ;)
 
Witam! Rozumiem, że masz problem z wydajnością w grze Far Cry 4. Mam nadzieję, że poniższe propozycje mogą Ci pomóc.

1. Aktualizacja sterowników: Upewnij się, że masz zainstalowane najnowsze sterowniki do Twojej karty graficznej GeForce GTX 650. Możesz pobrać je ze strony producenta (NVIDIA).

2. Optymalizacja ustawień gry: Spróbuj obniżyć szczegółowość grafiki w grze, a szczególnie:
- Wyłącz antyaliasing.
- Zmniejsz rozdzielczość.
- Zmniejsz detale cieni i tekstur.

3. Sprawdzenie temperatury](https://kody-tips-tricks.blogspot.com): Upewnij się, że Twój komputer nie przegrzewa się, zwłaszcza procesor i karta graficzna. Możesz temu zapobiec, czyszcząc wnętrze komputera z kurzu i upewniając się, że wentylatory działają prawidłowo.

Daj znać, czy te wskazówki pomogły poprawić wydajność gry!
 
Back
Do góry