funko fusion

Bardzo fajna stara gra

  • Thread starter Thread starter Materlla
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
M

Materlla

Gość
Hejka mam nadzieje że mi pomożecie bo już na 3 forach byłem i nie potrafili mi pomóc a sam przeszukałem całego yt ;/

Szukam gry w której kamera była z lotu ptaka nie pamietam czy to toczyło się w kosmosie czy na ziemi wiem że było chyba 12 poziomów gy przezło się jakiś pojawiała się animacja takich 12 kółeczek ułożone po 6 w poziomie niebieskich.. i tam strzelało się do pająków na każdym poziomie była baza w której można było sprzedawać zdobyte itemki bronie zbroje itp. dostawało się misje pamiętam że nie mogłem przejść 2 poziomu xD i były ograniczone mapy nie były zbyt duże albo bardzo fajna gier nie posiadam żadnych grafik z tej gry ani nic ;/ mam nadzieje że mi pomożecie pamiętam ze ten bohater chyba nazywał sie Hawer coś takiego miał na 70% H i r w nazwie aa i pamiętam że można było tylko samemu wychodzić nie dało się tworzyć żadnych grup ani nic i nie wiem czy na każdym poziomie trzeba było zniszczyć wszystkie pająki czy takie jak by jaja licze na waszą pomoc ta gra była zaje bista ! dzieki z góry ;]
 
nie czytalem caleko tlyko lekko z gory ale moze margonem ?? ale raczej nie ;/

nie udzielaj się jak nie czytasz całości /mysza
 
Back
Do góry