funko fusion

Survival Bardziej Porada!

Status
Zamknięty.
J

jacek7816

Gość
Cześć i czołem mam dla was poradę dotyczącą bardziej serwerów SV,HC i tym podobne. Mianowicie jeżeli wiemy że na pewno zginiemy możemy połączyć itemki aby przeciwnik nie zdobył zbyt wiele z tego że nas zabił! A przy okazji też mała ciekawostka: Ciosy krytyczne wchodzą nie skacząc tylko spadając! Pozdrawiam Jacek
 
Ogarnij te kolory, ktore raza w oczy, np. ten bialy. O co chodzi z 'polaczeniem itemow'?
 
Raczej chodziło mu o nazwanie ich.
Lecz jest minus tego, nazwiesz koxy to co dalej ( zabijesz typa w klepie i nie zdobędziesz ich bo masz inne nazwane koxy a powiedzmy w eq nie masz miejsca )
 
@tor4nado Jeżeli w eq lub craftingu połączysz np. Buty Prot 4 z Buty Prot 4= Czyste buty bez enchantu
 
Ciekawe co polaczysz, jezeli nie masz np. drugich spodni. Raczej nie polaczysz czapki i butow.
 
@up Jeżeli masz drugiego seta to łączysz a jak nie masz to trudno przeciwnik będzie miał twojego seta :D.
 
ciekawostka dosyć ciekawa :) ale to co napisałeś o łączeniu itemków to chyba każdy wie :) Osobiście podczas sprawiedliwego pvp np 1 na 1 w beczce nie łącze itemów po prostu jeśli ktoś był lepszy zasługuje na te itemki . lecz jeśli jestem w nóżkach łącze wszystko co mam w eq :)
Pozdrawiam Spike207
 
Już trzecia w tym miesiącu!
1237714038759001044033.png


/Zamykam
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry