funko fusion

Strzelanki Ban - sayonara Hirutaro

H

Hirutaro

Gość
Witam, dziś logując się przez reaktor spotkała mnie przykra niespodzianka. Konto zablokowane...
Czytając wiadomość wysłaną na e-mail zauważyłem:
-że konto idzie do kasacji,
-brak możliwości apelacji.
A to wszystko z powodu rzekomego używania jakichś ,,third party programs". Najpewniej określenie dla cheatów/czegoś co miesza w grze.

Ijji napisał:
Dear Nathanell,

Thank you for contacting the ijji.com Customer Support.

We have reviewed the account in question as well as the recorded logs for this account. It is with regret that I have to inform you that this account exhibited characteristics not intended by game design and caused by use of unauthorized third party software. This in turn is a direct violation of the ijji.com Terms of Use and is not tolerated. The consequence for use of such a cheat or hack is permanent account termination. This means that the account will not be reopened under any circumstances. This decision is final and not subject to further recourse.

We regret the need to resort to such measures, but they are necessary to preserve a fun, fair, and enjoyable gaming environment for our ijji Members.

Thank you for your time and understanding in this matter.

To odpowiedź na mój e-mail, który najprościej tłumaczą słowa ,,O co biega?"
Według tego potwora i wcześniejszego maila nie ma możliwości apelacji!

No więc ... Sayonara Hiru R.I.P.

[youtube2]http://www.youtube.com/watch?v=jes_YRVh-_4[/youtube2]

Chlip :(

@Edit
Zbanowanie tego konta nie oznacza, że to koniec moich filmów i opiekowania się działem :)
 
Moja rada? Pogadaj z Nimi z kazdym da sie dogadac udowodnic =) albo popros o kopie dowodow
 
Filemonovsky napisał:
Moja rada? Pogadaj z Nimi z kazdym da sie dogadac udowodnic =) albo popros o kopie dowodow

Próbowałem i uwierz mi, że z korporacją nie da się tak dogadać. Co jak co, ale support w tej grze jest marniutki. Napisali mi, że nie ma możliwości ponownego otworzenia konta.

Matti napisał:
no niestety tak to bywa czasami, a może przez używanie frapsowo podobnych programów sobie narobiłeś problemów?

Czy ja wiem? Jeden z lepszych graczy od dawna robi filmiki i nic mu nie jest. Podejrzewam, że może było to spowodowane wychodzeniem do pulpitu podczas gry?
To w końcu Ijji. Jednak nie level czyni gracza. Najbardziej szkoda mi broni, które tam miałem, a miałem ich całkiem dużo. Na pewno więcej niż 10.
Przyjaciele z gry śmiali się z tego bana :), ale wróciłem na jedno ze starszych kont.
 
Żałoba forumowa? Możliwe że przez używanie Frapsa system Cię złapał i potraktował to jako cheat. Bywa.
 
Fakt, kiedyś jak w kalonline grałem to dostałem bana od antihack za włączone AMXX-Studio :P
 
Vane napisał:
Żałoba forumowa? Możliwe że przez używanie Frapsa system Cię złapał i potraktował to jako cheat. Bywa.


Eee tam, to tylko gra :P ja się w niej dobrze bawię. Jeśli drugie konto, to będzie następne i następne.
Szkoda mi tylko broni ^^<br /><br />-- 25 lis 2011, 23:27 --<br /><br />
RPK. Shark napisał:
Fakt, kiedyś jak w kalonline grałem to dostałem bana od antihack za włączone AMXX-Studio :P

Ja czasem miałem firefoxa włączonego, czasem nawet SV pro 10 ;D
 
Back
Do góry