funko fusion

Akcja Assasin creed revelation problem z FPS

R

radgac

Gość
Witam właśnie zakupiłem nowy komputer o takich parametrach:
Procek:Intel core i7 3770
Grafika:GeForce GtX 570
Zasilacz: Tracer BeCool 620w silent
Płyta główna: MSI Z77A-G41
12 GB ramu
Dysk Hitachi 1TB 7200rpm 32mb sata II

Kupując tego kompa byłem pewien że wszystko będzie chodić bez problemu a nawet zwykły assain mi klatkuje :(
Wie ktoś w czym tkwi problem?
 
Sterowniki są aktualne. Jeżeli chodzi o inne gry to np. dishonored mimo że miejscami klatkuje działa w miarę poprawnie ,legue of legends działa idealnie, Sleeping dogs również klatkuje a saints row the third działa dobrze,
 
Może poszukaj jakiś patchy do obu przycinających się gier. Skoro masz aktualne sterowniki i taką specyfikację pc nie powinieneś mieć problemów.
Gdyby mimo wszystko nawet po dodaniu patchy coś się przycinało to spróbuj zmieniać ustawienia grafiki, jeśli odczujesz różnice bądź nie można by zacząć podejrzewać sprzęt o jakieś problemy (co jest mało prawdopodobne).
Patrzę, że masz dysk HDD czasami tak bywa, że zwyczajnie się duszą (ja tak miałem w przypadku BF3). Pomyśl nad dokupieniem dysku SDD co bardzo przyspieszy działanie systemu a także gier.
 
Powyłączaj zbedne programy kiedy grasz w Assasina a jeżeli nie to może byc problem że twój komputer nie spełnia wymagań takie jest moje zdanie
 
Back
Do góry