funko fusion

Strzelanki ArmA 2 za darmo

  • Thread starter Thread starter Maggie26
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
M

Maggie26

Gość
Od czerwca tego roku developerzy gry zdecydowali się udostępnić ją za darmo. Czym jest Arma 2 (Armed Assault II) ? Jest to taktyczny FPS z piękną grafiką, realną fizyką gry oraz wielkimi mapami do potyczek.
W darmowej wersji gry nie ma żadnych haczyków po prostu free to play. Wersja "demo" nie będzie jedynie zawierać grafiki HD, trybu kampanii i dodatków stworzonych przez graczy. Poza tym darmowa wersja zawiera 300 dostępnych w grze modeli broni, jednostek i pojazdów. Tryb multi 50+ slotów oraz edytor misji.

Czym Arma 2 wyróżnia się od innych podobnych tytułów ? Przede wszystkim nie znajdziecie tutaj "rąbanek" jak w Call of Duty czy też Battlefieldzie. Można powiedzieć, że jest to symulator.
Jeśli będziecie na przykład chcieli postrzelać snajperką to z początku będziecie musieli się nie lada natrudzić. Zapomnijcie też o paskach zdrowia itp. Tutaj wystarczy jeden pocisk by stać się martwym.

Rozsądne wymagania sprzętowe:
Core 2 Quad 2.8 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza), 10 GB HDD, Windows XP/Vista

Gorąco zachęcam do rozpoczęcia zabawy z ArmA 2 :)
 
Tak jak tam pisze to są rozsądne wymaganie do tego żeby gra chodziła płynnie na najwyższych detalach.
 
to mnie pocieszyłeś z tymi wymaganiami ze to nie minimalne:) symulator w takie coś jeszcze nie grałem, idziesz idziesz a tu nagle strzał w nogę i po tobie :P muszę to sprawdzić sam.
 
Maggie26 napisał:
Tak jak tam pisze to są rozsądne wymaganie do tego żeby gra chodziła płynnie na najwyższych detalach.


Rozsądne to według mnie wymagania pośrednie miedzy minimalnymi, a najlepszymi. Takie zalecane można by rzec.

@Topic
Kiedyś próbowałem grę pobrać, nie udało się nawet odpalić. Informacja niezwykle mnie cieszy, bo zapowiadała się naprawdę znakomicie. Czyżby coś lepszego niż BF? W grach MMOFPS i FPS jest potrzebny realizm, bo już dawno utraciły one swój oldschool i hardcorową rozgrywkę. Jej tempo się zwiększyło, aczkolwiek tylko dzięki zmniejszeniu realizmu.
No zobaczy się :>
Dzięki za cynk.
 
@RPK. Shark

Jest jeszcze podobna gra, tylko dużo starsza. Zwie się "Operation Flashpoint". Jeśli interesują cię takie pozycje to radzę wypróbować.
 
Back
Do góry