funko fusion

Karcianki Areny - Poradnik

N

Nezixx

Gość
Areny

Udział w Arenie oznacza opłacenie wpisowego. Wynosi ono albo 150 złotych monet, albo 1.79€. Po przejściu kroku płatności, gracz otrzyma do wyboru trzech losowych bohaterów. Dopiero po jego wyborze, rozpocznie się budowa talii. W każdym kroku, aż do osiągnięcia 30 kart w talii, należy wybrać jedną z trzech prezentowanych kart.

Rozgrywka wygląda tak :

Przeciwnicy na Arenie dobierani są losowo. Każdy z nich gra talią, którą złożył w podobny sposób, z losowych kart. Zabawa toczy się do 3 przegranych, bądź 12 wygranych pojedynków. Jakość nagród zależy od osiągniętego wyniku.

Nagrody :

Iloś zwycięstw
0 Novice Zestaw bonusowych kart i około 25 złota
1 Apprentice Zestaw bonusowych kart i około 35 złota
2 Journeyman Zestaw bonusowych kart i około 50 złota lub 40 Astral Dust
3 Copper Zestaw bonusowych kart i około 50 złota
4 Silver Zestaw bonusowych kart, karta pospolita oraz około 35 złota
5 Gold Zestaw bonusowych kart, 45 Astral Dust i 60 złota / Zestaw i 105 złota
6 Platinum Zestaw bonusowych kart, rzadka karta i około 80 złota
7 Diamond Zestaw bonusowych kart i około 180 złota
8 Champion Zestaw bonusowych kart i około 220 złota / Zestaw, rzadka karta i około 160 złota
9 Ruby Zestaw bonusowych kart, około 155 złota, 50 Astral Dust i pospolita karta
10 Frostborn Zestaw bonusowych kart, złota karta lub rzadka, około 270 złota
11 Molten Zestaw bonusowych kart, około 200 złota, 85 Astral Dust, pospolita karta.
12 Lightforge Jeden lub dwa zestawy bonusowych kart, minimum 225 złota. Szansa na kartę złotą lub rzadką.

Klasy :
Z moich doświadczeń wynika, że najlepszymi klasami na arenie jest :
-Mag
-Palladyn
-Łotr
Dlaczego te postacie?

Mag : Postać która charakteryzuje się wieloma ilościami removali np. : Pocisk lodu, Kula ognia, pochodnia, i oczywiście flamestrike który jest jedną z najlepszych kart maga na arenie. Podsumowując cechy postaci kontrolnej - łatwo czyści stół.

Palladyn : Gównie utrzymuję walkę z stołu ( duża ilość stronników ) Jest to klasa która posiada bronie, i boskie tarcze - dzięki nim palladyn otrzymuję duże value podczas wymieniania się z wrogimi jednostkami.

Łotr : Posiada również dużo removali jak mag przez co z łatwością może kontrolować stół - jak i odzyskać kontrole nad stołem. Łotr przyjmuję zawsze dużo obrażen na postać co jest małym minusem, ale i tak uważam, że to jest z najlepszych klas na arenke.
 
Według mnie dobry jest też:
Kapłan : Świetny card draw, board control i równie dobrze moze wycisnąć z jednej karty wielkie value jak paladyn
Druid : Mimo, że osłabł na rankedach przez wiele nerf'ów w patch'u Przedwiecznych Bogów na arenie jest jedną z lepszych klas. Posiada on wiele dobrych stronników tylko na jego klasę, może świetnie kotrolować stół dzięki swoim zaklęciom i mechanice "Wybierz jedno".

Moje top 3 to:
Mag
Paladyn
Druid

Co do Łotra nie jestem przekonany tylko dlatego, że nie potrafię nią grać i nie miałem nigdy powyżej 5 wygranych nią na arenie ;_;
 
Back
Do góry