funko fusion

Inne gry Ankieta nt gier komputerowych i wyobraźni

R

Researcher

Gość
Szanowni Państwo,

Zwracam się do Państwa z prośbą o wzięcie udziału w badaniach dotyczących wyobraźni oraz gier komputerowych. Badania te wpisują się w szerszy projekt badań nad wpływem nowoczesnych technologii i mediów na ich użytkowników.
Mam nadzieję, iż z Państwa pomocą uda się nam w dalszym ciągu rozwijać badania nad wpływem gier na funkcje i procesy poznawcze. Nurt ten rozwija się dynamicznie od 2003, jednakże na polskim gruncie jeszcze znajduje się w powijakach.

Licząc na Państwa pomoc i zachęcam do wypełnienia ankiety:

Link do ankiety:
http://docs.google.com/forms/d/1r1-H6vvHdZLNB3CS-p4aRqr_Lil6ZlyLiGtTHT1vx14/viewform?usp=send_form

Z poważaniem
Researcher
 
Również wypełniłem ankietę. IMHO pierwsza jaką napotkałem w której pytania układają się w sposób, który rzeczywiście jest z myślą o napisaniu pracy.

Pozostałe jakie wcześniej napotkałem, były takie sztampowe. W tej czuję wkład pracy autora.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Fajna ankieta, wypełniam, ale rada na przyszłość. Wyluzuj!! To jest forum a nie jakaś gala i piszesz list oficjalny :D Widze, że dużo nad nią pracowałeś, doceniam to.
 
Ankieta faktycznie dobrze była skonstruowana. Robi wrażenie pytania są bardzo przemyślane i o ile pierwsze wydają się być wnet oczywiste z następnymi niby banalnymi idzie trochę gorzej. Ale generalnie dobry pomysł, popieram.
 
Back
Do góry