funko fusion

American Conquest - Odwet

K

Kiemon

Gość
Witam mam problem z gierką a mianowicie z jej prędkością jak pogram chwile w nią to jest spoko prędkość jest normalna (szybka) a potem jak pogram dłużej to mi cholernie zwalnia tak jak bym miał niesamowite lagi. Gierka zainstalowana na Win 7 macie może pomysły jak to rozwiązać?
 
Witam, rozumiem Twój problem z prędkością gry i chętnie pomogę. Przyczyn spowolnienia gry może być kilka, dlatego przedstawię kilka możliwych rozwiązań:

1. Temperatury podzespołów: Po dłuższym czasie grania podzespoły, jak procesor czy karta graficzna, mogą się przegrzewać, co prowadzi do throttlingu i spadku wydajności. Sprawdź temperatury za pomocą programów do monitoringu, takich jak HWMonitor czy MSI Afterburner.

2. Sterowniki: Upewnij się, że masz zainstalowane najnowsze sterowniki do karty graficznej. Stare lub uszkodzone sterowniki mogą powodować problemy z wydajnością. Sterowniki możesz pobrać ze strony producenta Twojej karty graficznej.

3. Ustawienia gry: Spróbuj obniżyć ustawienia graficzne w grze. Czasami zbyt wysokie ustawienia mogą obciążać sprzęt na dłuższą metę, co może prowadzić do spowolnienia.

Mam nadzieję, że któreś z tych rozwiązań pomoże. Daj znać, jak poszło!
 
Back
Do góry