funko fusion

Przeglądarkowe Agar.io - Popularna gra przeglądarkowa

Czy grałeś/będziesz grał w Agar.io

  • Tak

  • Nie


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
Status
Zamknięty.
Pojawiasz się jako mała komórka (bakteria czy jak tam chcesz to zwać), zbierasz pokarm (maluśkie kuleczki) aby rosnąć, a potem zjadać inne kuleczki (Jest to gra multiplayer, dlatego nie grasz sam). Mamy do wyboru kilka trybów, aktualnie
- FFA (Free-For-All)
- Teams
- Experimental
- Party
Pierwszym jest free-for-all, czyli każdy na każdego. W prawym górnym rogu posiadamy tablice wyników. Osoba, która ma najwięcej masy jest pierwsza, a za nią kolejne.
Drugi, drużyny. Mamy trzy drużyny, czerwoni, zieloni oraz niebiescy. Niestety przydziela nas automatycznie. Chodzi tutaj o to, aby jedna drużyna pokonała inne, zjadając jej członków.
Trzeci tryb natomiast jest eksperymentalny. Autor gry, dodaje tam rzeczy, które chce aby zostały wprowadzone w główne tryby, ale póki co, gracze sprawdzają je na tym trybie testowym.
Czwarty, bardzo ciekawy tryb. Możemy stworzyć party! Podajemy znajomym link, który działa przez dziesięć minut, aby dołączyli do naszej rozgrywki. Możecie siebie zjadać, jest to taki FFA, tylko że gracie razem. **Uwaga, czasami może Was połączyć do innych serwer, najlepiej jakbyście podali koledze osoby z topki**
Sterowanie:
- Myszka (poruszanie)
- Klawiatura (strzelanie)
Za pomocą myszki, poruszamy naszą kuleczką.
Natomiast klawiatura ma jeszcze ważniejszą rolę! Spacja, pozwala podzielić nam się na dwie równe części, maksymalnie naszych kuleczek może być 16.
Klawiszem "W", wystrzeliwujemy naszą masę... Dajmy przykład: "Grasz sobie z kolegą, brakuje mu 20 punktów do zjedzenie osoby, która jest przed nim. Naciskając "w" celujesz w niego, a kawałek Twojej masy (o wartości 13) wystrzeliwuje w jego kierunku."
Producent dodał nam trochę ułatwień, gdyż kiedy zalogujemy się poprzez facebooka dostajemy kilka punktów masy więcej na start!

Adres: www.agar.io
 
O widzę ,że nie tylko ja opisałem troszkę tą grę ale polecam fajna gierka i czasami potrafi naprawdę w ciągnąć.
 
O widzę ,że nie tylko ja opisałem troszkę tą grę ale polecam fajna gierka i czasami potrafi naprawdę w ciągnąć.
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry