funko fusion

Strzelanki A.V.A. - DSR-1 frag movie

  • Thread starter Thread starter Hirutaro
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
H

Hirutaro

Gość
[youtube2]http://www.youtube.com/watch?v=QHw_420ftJc[/youtube2]

sr_dsr-1.jpg


Na poziom Master Sergant 1 -
img_levels_master_sergeant.gif


Teraz krótko opis broni i coś od siebie.

DSR-1
97 obrażeń
87 zasięgu
90 celności
22 stabilności
25 mobilności
18 szybkostrzelności
5 naboi

Wydawać może się, że broń jest przeciętna. Mimo obrażeń 97 (98 lub 100 po dodaniu odpowiednich modyfikacji) można zabić nią przez jedno trafienie w klatkę piersiową. Broń stworzona do działania na bliskim zasięgu, dzięki szybkiemu celownikowi. Jest bardzo szybka jak na karabin snajperski z zamkiem. Wykonując Quick Switch zobaczymy różnicę. Przeładowanie jest dosyć wolne, co czasem może być uciążliwe. Wielu mówi, że ta broń jest po prostu normalna. Ja zakochałem się w niej od pierwszego podniesienia z ziemi, kiedy wchodziła do gry. Według mnie zalicza się do lepszych broni tej gry. Czasem przeciwnik nie umrze po pierwszym strzale, to jedyny mankament tej wspaniałej broni, dzięki swojej szybkostrzelności można jednak szybko naprawić zepsuty strzał. Broń nie przebije grubej ściany.

I teraz w kwestii dodawania usprawnień do broni:
-long range barrel/reinforced barrel - obie modyfikacje kosztują tyle samo. RB dodaje 3 obrażeń, LRB dodaje 1 obrażeń i kilka jednostek zasięgu. Wydawać się może, że RB jest lepsza. Jednak LRB rzadziej pozostawia przeciwnika żywego,
-quick scope II - szybki zoom, jeden poziom przybliżenia, to atut tej broni.

PS
Na filmie widać co zmieniło się w grze, tzn. HUD :)
 
Bardzo ładny fragmovie tylko robiąc musisz dodawać efekty dajmy na to migawki pod muzykę :)! Professional intro xd
 
Intro z lenistwa. A efekty. No nie wiem właśnie jakie pluginy/media generatory tam wpakować. Zawsze się boję, że coś zepsuję :P
Ogólnie stawiam na prostotę.
 
Back
Do góry