funko fusion

MMORPG 7 dni za free

Nie i się cieszę. Dla mnie WoW to gra czysto komercyjna która nie jest zbyt fajna. Oczywiście występuje tu specyficzny klimat i fabuła kształtowana latami ale gra nie jest jakaś rewelacyjna.

/RPK. Shark

Syfiasta gra, tylko tacy ludzie jak Matti w to grają :<
 
Vane napisał:
Nie i się cieszę. Dla mnie WoW to gra czysto komercyjna która nie jest zbyt fajna. Oczywiście występuje tu specyficzny klimat i fabuła kształtowana latami ale gra nie jest jakaś rewelacyjna.

/RPK. Shark

Syfiasta gra, tylko tacy ludzie jak Matti w to grają :<


Zgadzam sie z Vane i Sharkiem ... Gra moze byla fajna gdy wychodzila teraz to wielkie DNO zadne nowe rozwiazania tylko systemy juz znane w grach F2P Rok temu. Teraz Wchodza w Nowych dodatkach
 
WOW TO SYF !
zagrajcie sobie w cabal online, Lineage 2 private server polski graveland, conquer online <takie o, jest dużo lepszych gier ;)
 
Shark i Filemon zejdźcie ze mnie ;p. Chciałem się zwyczajnie dowiedzieć czy więcej osób dostało możliwość grania w WoWa.
Interesuje mnie plan biznesowy Blizzarda. Przecież jeszcze rok może dwa lata temu tego typu działanie byłoby nie do pomyślenia, początki kont trialowych to masakryczne ograniczenia. Teraz Blizzard wychodzi do graczy tak jakby chciał powiedzieć "WoW jest zagrożony, pomóżcie". Trochę to sucho brzmi ale czy nie jest inaczej?
Zmniejszenie ograniczeń na konta trailowe
Darmowe dni grania
Ja czekam, aż spadnie cena abonamentu i wtedy będę wiedział, że to już koniec WoWa :).
Ogólnie z ciekawości wszedłem 2 dni temu do gry, mam postać na Burning Legion i pierwsze co zobaczyłem to plujące się dziecko na czacie (oczywiście polak) które nie wiedziało gdzie znaleźć itemki, do tego robiło masę błędów. To już nie ten WoW i nie ten klimat co za Classica czy TBC.

IMO WoW is dead.
 
Jak już taki Offtop się zrobił to powiem tyle że WoW upada bo blizzard za bardzo ciśnie na kasę powstają lepsze gry do tego darmowe kiedyś WoW to było coś teraz elementy WoWa można spotkać w co 2 grze darmowej. Podejrzewam że Blizzard niedługo przejdzie na mikropłatności i zarabiali by moim zdaniem o wiele więcej :)

Dla mnie ta gra to sekta i nie mam zamiaru grać nawet jak by była darmowa ^.^
 
Powiem tak Forsaken darmowa gra na steamie moim zdaniem podobna do wowa ale nie za bardzo ... xd polecam co tu dużo gadać ! ^^^
 
Jak dla mnie to zwykły marketing bo przez te 7 dni zainteresuje Cię gra i pal się i wal świecie, ale trzeba kasę wydać aby grać dalej.
 
WoW prędzej czy później będzie darmowy, taki Lineage 2 też był płatny i nic by się nie zapowiadało na zmianę a jednak od 30 listopada gra będzie za free :) Bardzo cieszę się z tego powodu.
 
zgodze sie z mattim :) a jesli, ktos nie wierzy OSTATNIE STATYSTYKI LoL'a

z10671692O.jpg
 
Nie. Ludzie nie lubią teraz za bardzo MMORPG gdyż wiąże się to ze żmudnym expieniem. Wolą gry gdzie można pgorać z przyjaciółmi, teamowo i nie zawierającą dużo czasu
 
Matti napisał:
xddd pewnie gdyby sumować godziny grania w wowa to lol by przegrał ale za kilka-naście miesięcy pewnie i ta różnica zmieni się na korzyść lola.

ale patrz kiedy WoW wyszedl a kiedy LoL a na potega WoW'a Skladaja sie Reklamy(kosztowaly ponad 1,2 mld $)
 
Myślę, że WoW powoli będzie się zmieniał i w końcu stanie się darmowy z opcjonalnymi mikropłatościami. Inaczej długo nie pożyje :)
 
Back
Do góry