funko fusion

Survival 4 rzeczy których nie wolno robić na serwerach hardcore

Status
Zamknięty.
K

kacper434

Gość
Siema :)
Chciałbym wam przedstawić poradnik który dotyczy czterech rzeczy których nie powinno się stosować na serwerach hardcore. :)
A więc zaczynamy :D
1. Nie buduj domków lub bazy na powierzchni.

EujS88M.png




2. Gdy masz bazę pod ziemią nie zatykaj dziury gdzie się wkopywałeś cooblem. (najlepiej dirtem jeżeli wszędzie leży obok dirt)

sZDkYT0.png





3. Nie buduj swojej bazy w powietrzu gdyż na mapie widać najwyższe punkty.
(patrz na mapę !!!!)



lrJBSho.png







4.Nie buduj swojej bazy w ścianie gór (nie zatykając wejścia)







2F08bkl.png









Mam nadzieję że teraz ci któży graja na serwerach hardcore będą pamiętać :)
 
Słaby poradnik.
Rzeczy są oczywiste, poza tym przydały by się rzeczy na nasz serwer - EasyHC lub PVP.
Postaraj się w następnym poradniku pisać więcej rzeczy.
 
ok ale nie jest to oczywiste bo na naszym serwerze wiele osób robi takie głupoty :)
 
Całkiem niezły ten poradnik. Można się sporo dowiedzieć. Na pewno wykorzystam. Przydatna rzecz. Swego czasu szukałem takiego w sieci i nie mogłem nigdzie znaleźć. Brawo :D A i jeszcze jedno :D Pewnie, że się stara. Nie mam co do tego najmniejszych wątpliwości!
 
Niech będzie, tylko dopisz więcej rzeczy typu: jedz koxa na 3 sercach, a nie sekundę przed klepą itd. 3/10
 
Zły nie jest, ale każdy chyba wie, że na trybie hc czy easyhc nie można robić tych rzeczy. Chociaż widzaiłem nie raz już dziury w ziemi zatkane cobblem.
 
Dla graczy którzy grają na hardcorze duży czas to wiedzą, ale nowi gracze skąd maja to wiedzieć, może myślą ze to tak samo jak na singlu...
Fajny poradnik dla nowych :)
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry