funko fusion

RPG 10 urodziny TES Oblivion!

  • Thread starter Thread starter Venum
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
V

Venum

Gość
Mimo upływu wielu lat Oblivion nadal wśród fanów The Elder Scrolls'ów jest wiecznie żywy. Dzięki community możemy cieszyć się licznymi modami, które odświeżają tytuł i zapewniają nam dodatkowe godziny spędzone przy tej grze.

Przyznam sam, że jest to mój pierwszy tytuł "TES", w którego grałem i mimo tych 10 lat wg. mnie gra prezentuje się na takim wysokim stopniu, jak jego następca "Skyrim". Mimo, iż grafika nie powala na kolana, jak na dzisiejsze standardy, ale nie zniechęcajmy się tym faktem, w końcu najważniejsze w ciastku jest to, jak smakuje a nie, jak wygląda. Po za tym smoki to nie jedyny znak rozpoznawczy dla serii The Elder Scrolls - są jeszcze piekielne wrota. Warto nadmienić, że bajeranckie efekty czarów, słynne dla tej serii również tutaj występują. Zostaje jeszcze kwestia fabuły... Wg. mnie nie jest najgorsza i wiem, że wiele osób może się z moją opinią nie zgadzać, ale mnie gra pod tym względem usatysfakcjonowała na tyle, abym ukończył wątek fabularny. Zachęcam, aby fani gier RPG, którzy nie zapoznali się z tym tytułem zrobili to, jak najszybciej.

Na koniec zapraszam wszystkich do dyskusji na temat: "Który element ze świata gry TES Oblivion podoba się Tobie najbardziej i dlaczego?".
 
A pamiętam jak koledzy w klasie mówili, że wyszła. A to już 10 lat.
 
Back
Do góry