funko fusion

Akcja 10 lat GTA III

inu

Administrator GamesBoard.pl
Członek Załogi
Administrator
Ta kultowa gra była przełomem nie tylko dla serii GTA ale także dla całego świata gier komputerowych.
Trzecia część była jednocześnie pierwszą częścią osadzoną w trójwymiarze. Szczegółowa jak na te czasy grafika była czymś zupełnie nowym :)
Z okazji dziesiątych urodzin GTA III (wg daty premiery na PS2) Studio Rockstar już za kilka dni wypuści na rynek Android Markecie i AppStore wersję na smartfony!


Jeden z pierwszych ----- gameplay nakręcony kamerą :d

[youtube2]http://www.youtube.com/watch?v=73bW3aBfAKY[/youtube2]
 
mały bonus!
W GTA III nie było dzieci ani szkół !
Jest ukryte miasto szkolne same dzieciaki
W niemieckiej wersji nie ma krwi anie kasy jak kogoś zabijesz.
I jest miasto widmo po wgraniu samolotu można tam dolecieć ....
Ha i to wszystko tylko i wyłącznie przez zamach na WTC...
 
#battle
Idą święta człowiek co dziennie na bani chodzi od rana do wieczora a te linijki to po prostu BONUS ?
Do tego ze gta ma 10 urodziny,...
 
Pamiętam jak z moim wujkiem naparzałam w gta III cały dzień, a ile miałam lat.. z 12/13? : D Niestety mój PS2 leży popsuty w szafie i żal mi go wyrzucić [*]
 
Matti nie wnikam ile masz lat, ale każdy się starzeje i nie unikniemy tego. Ale za to duchem możemy czuć się młodzi :P.
Polly widzę, że też masz sentyment do swojej konsoli PS2. Ja tak samo, ale do PS1, która o dziwo działa. I od czas do czasu jeszcze służy :D
 
No była naprawiana parę razy i działała, może jak teraz bym powierzyła ją w dobre ręce to coś by to dało. O jezu to chyba by mnie z tydzień nie było na forum tylko ciągle granie na ps2 xD
 
Jak by były gry z dostępne z aktualnego rynku na PS1. To też bym pykal, ale no cóż... :(.
 
Back
Do góry