funko fusion

Strzelanki 1 OFICJALNY MECZ > Administracja VS Gracze 05.02.2012

  • Thread starter Thread starter Anonymous
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Gość
NIEDZIELA a nie sobota, dla niedowidzących...​





Administracja​
Filemonovsky
Bany
AlAmiko
Kapelan
Cahir
Macan
Cypis
Matti TeSu
Koziol
Marsjano



Gracze​
Aifam
V4rriant
Astradamus
KapiDL
deeveejay
vPirate
Tobi
Łoś
Tora




Termin​
Niedziela 05.02.2012r Godzina-> Od 19:30 zbieramy się na serwerze, rozgrzewka. 20:00 Start. IP SERWERA I HASŁO DOSTANĄ UCZESTNICY NA PW NA FORUM / NA STEAMIE INFO w Niedzielę.

Mapy​
1. CP_BADLANDS
2. PL_BADWATER
3. CP_GRAVELPIT​

Wszelkie zastrzeżenia/skargi/gorzkie żale/smutki/problemy przyjmuję do jutra (sobota 4.2.2012) do godziny 20:00 poprzez PW na forum :) :D

-- 05 lut 2012, 21:50 --

Temat otwieram dla dyskusji nt. meczu ^^

GG ALL

Gracze vs Admini 2:1
 
Fajnie było dosyć :-)Gdyby nie te haxy po stronie graczy. A grupa adminów - cóż - jesteśmy iście niezorganizowaną grupą nieprzestępczą. Kiedy rewanżyk?
PS. A co do wyniku to czy nie było tak, że badlands poszedł ostro w plecy dla adminów - badwater - był remisowy - a gravepit był na plus dla adminów?? A może jestem w błędzie - fakt faktem, że gracze ostro młucili adminów na badlands - "wszędzie szczały padały" - do tego stopnia, że w słuchawkach co pięć sekund z tej dezorientacji kolejny admin mówił - to może ja wezme solda, to może teraz ja wezmę enga, to może ja teraz wezmę spy'a, i tak w nieskończoność jako przerywniki po między tymi zdaniami używane było, krótkie, dosadne stwierdzenie - "nie żyję" z mniejszym czy większym - "zakurwistym" wykrzyknikiem.

ps. za dużo nie gadałem, teamspeak uruchomiłem dwie minuty po czasie, nie chciał mi się uruchamiać po rozpoczęciu mowy - muszę zweryfikować konfigurację - a nie było na to za bardzo czasu.
A mój młody jak usypiał to znów do mamusi mówił - "Mama - czemu tata gada do siebie :-)"
 
kapelan napisał:
PS. A co do wyniku to czy nie było tak, że badlands poszedł ostro w plecy dla adminów - badwater - był remisowy - a gravepit był na plus dla adminów?? A może jestem w błędzie"

ta :D w 1 mapce po dupie dostalismy :D w 2 byl remis zarowno Admini jak i gracze przejeli tylko 3 pkt kontrolne na mapie pl_ a gravel byl po stronie adminow ;)

kapelan napisał:
używane było, krótkie, dosadne stwierdzenie - "nie żyję" z mniejszym czy większym - "zakurwistym" wykrzyknikiem.

Czytaj "Koziol" :D

kapelan napisał:
A mój młody jak usypiał to znów do mamusi mówił - "Mama - czemu tata gada do siebie :-)"

Zazdroszcze ci Mlodego :D szczescie ze Bratanica jeszcze nie mowi pelnymi ;d ale to sie zacznie :D

kapelan napisał:
Fajnie było dosyć :-)Gdyby nie te haxy po stronie graczy. A grupa adminów - cóż - jesteśmy iście niezorganizowaną grupą nieprzestępczą. Kiedy rewanżyk?

Kapelan pamietaj ze my to gralismy 4fun :D

a tak jeszcze Dodajac Ze na 1 Mapce Badlands Byl maly problem z Serwer niestety Cypis :D Komputer siostry nie jest dobrym Dedykiem na serwer ;D to ze masz liveBoxa to wiesz nie znaczy ze mozesz Serwery stawiac ;D a Na TS zamiast rozmawiac o taktykach na rozne tematy :D typu serwery Cypisa czy tez Jego sasiedzi :D
 
Filemonovsky napisał:
Czytaj "Koziol" :D

A się dziwisz? TO jedyny rodzynek wśród adminów - którego własna kobieta okładała z miniguna raz po raz. Trzeba by przestudiować obraz z monitoringu w kontekscie Kozla - ja bym się nie zdziwił - jak by koziol w ogole nie strzelal do Tory. No wkoncu jakos na teamspeaku nie bylo slychac tekstow - "Tora nie umieraj" :D NO chyba ze po kazdym kilu pisal no na gg - sooory :)))
 
haha =DD Tora ma takiego farta :D ze az sie odechciewa grac z Nia =( na publiku #1 serwerze dostala wczoraj przed meczem 7 rakiet pod nia o wartosci od 80 do 92 wiec wybacz xD byla bez medyka ;(
 
Haxy :-) Dobrze ze tryb widza jest - trzeba będzie się przyjrzeć bliżej skąd u grubego bez medyka 595 hp - przy założeniu, że po twoich 7 rakietach zostało chociaż z jeden hp - a pewnie zostało bo jakże by inaczej :-)
 
Ty wlasnie slyszalem ze wyszedl Jakis taki Nie wiem czy to prawda ale kraza Plotki ze Jest "Super HP Multimega Addator hack" xDDDDD tora nie ladnie :D
 
Proponuje zaplanować szybkie kolejne spotkanie np na najbliższą niedziele - admini poradzą sobie lepiej - tylko, żeby było ciekawie - weźmy inne mapy i notujmy na których kto wygrywa :-)
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry