funko fusion

Symulatory 1.0.1 World of Tanks!




Tak jak usłyszymy w trailerach "Włoskie czołgi włączone do gry". Nie jest to żadne prima aprillis a faktycznie tak jak twórcy zapowiadali w grze pojawiają się czołgi włoskie do 10 poziomu. Najbardziej mogą czuć się poszkodowani gracze polscy których linia polskich czołgów została jeszcze bardziej przesunięta w czasie, ale spokojnie jest i dobra wiadomość na ten temat - Wargaming przyśpieszyło pracę na polską linią. Ale jest to temat na inny post.


(zdjęcie mapy)

Poza włoskimi czołgami zobaczymy również powrót włoskiej mapy "Prowincja" w nowym silniku i z ulepszoną grafiką. Patch wprowadza także długo wyczekiwaną zmianę przez graczy wielu krajów. Usunięcie nabywania amunicji premium za złoto. Od teraz amunicję premium można kupić tylko i wyłącznie za srebro.





Pozatym już jutro(7 maja) ruszy czterotygodniowe wydarzenie linia frontu które przez długi okres było testowane w "piaskownicy". W wydarzeniu będzie można walczyć czołgami VIII poziomu na mapie 3 na 3 kilometry w dwóch drużynach trzydziestoosobowych. W wydarzeniu będą dostępne różne dodatki takie jak naloty, loty zwiadowcze czy zasłony dymne. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat tego wydarzenia zapraszam na oficjalną stronę Wargaming.




Małą ale za to dosyć istotną zmianą jest polepszenie parametrów czołgów francuskich cięzkicich(tier 5,6,7)
BDR G1, ARL 44 i AMX M4 45 dostały buffa i teraz wydają się bardziej grywalne.




Dodatkową wiadomością jest to że Wargaming w swojej kampani reklamowej zaangażowało znanego sportowca Gianluigi „Gigi” Buffon. Który nie dość że wystąpił w reklamie jako dowódca czołgu to użyczył głosu załogom włoskim. Piłkarz będzie ambasadorem World of Tanks.​
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja tam wole włoskie czołgi, które przynajmniej mają jakiś innowacyjny magazynek, niż polskie z tradycyjnymi działami, które będą miały polską flagę i będą takie same jak inne czołgi, a hype nimi będzie trwał pare dni.
 
Ja tam wole włoskie czołgi, które przynajmniej mają jakiś innowacyjny magazynek, niż polskie z tradycyjnymi działami, które będą miały polską flagę i będą takie same jak inne czołgi, a hype nimi będzie trwał pare dni.
Racja, magazynek w czołgach włoskich to coś co chciałem zobaczyć już od dawna, i nie zawiodłem się bo linia zamiata konkurencję.
Co do czołgów polskich, może i racja. Cieszę się że Wargaming jednak chce wypuścić te czołgi już w wrześniu(tak tego roku xD) więc prace mocno przyśpieszyły.
Trzeba w tej nacji uwzględnić to że WG robi coś z niczego, bo mimo że polskie czołgi były praktycznie tylko na papierze to udało im się jakoś linie złożyć nie implementując tam czołgów radzieckich ;P
 
Back
Do góry