Sport i wyścigi Która gra wyścigowa ?

M

MichalQ

Gość
Jaką grę wyścigową wybrać ? Zastanawiam się nad tymi tytułami.

Grid2
TU2
The Crew
 
2420b5cafdb3.jpg
 
Jak się bawić z odkopami to już przecież po całości :D Z tych gier wymienionych 3 żadna pozycja mnie nie interesuję..bardziej bym polecał jako typową i klasyczną wyścigówkę co każdy jeszcze w nie grał w podstawówce to NFS..Nigdy dość tej gry, jedyna dobra pozycja. Może się przydać każdemu kto lubi wariować i driftować xDDD
 
Skoro już tak odkopujecie to się podepnę ;)
Dobre wyścigi... każdy ma inny gust.
Jeżeli ktoś lubi typowy arcade (proste sterowanie, słupki i ściany tylko rysują auta) - to polecam NFSa. Tylko wszystkie do Shifta. Potem żaden dobry NFS nie wyszedł (najlepszy Most Wanted 2005/6 i Carbon ;))
Jeśli ktoś woli bardziej realistyczny model jazdy - warto zobaczyć sobie za Project Cars, na konsoli Xbox seria Forza,na PC serie Toca Race Driver czy rajdowe Xpand Rally Exgreme, czy Sega Rally
Jak ktoś lubi totalną rozwałkę w stylu Demolition Derby - warto zobaczyć za Crashday, FlatOut (części od BugBear czyli 1,2 i Ultimate Carnage, FO3 jest cieńką grą jadącą na marce od Team6), czy nadchodzący Wreckfest od Bugbeara ;)
 
Się bawimy w kopanie..To ja dorzucę od siebie bardzo starą grę wyścigową co nie wszyscy mogą pamiętać. To była moja pierwsza gra taka rajdowa ;) Pamiętam ją bardzo dokładnie - Test drive 6. Czy wy ją może pamiętacie ? Jak się jeździło np. autem Shelby Cobra :)
 
Zaworek napisał:
Się bawimy w kopanie..To ja dorzucę od siebie bardzo starą grę wyścigową co nie wszyscy mogą pamiętać. To była moja pierwsza gra taka rajdowa ;) Pamiętam ją bardzo dokładnie - Test drive 6. Czy wy ją może pamiętacie ? Jak się jeździło np. autem Shelby Cobra :)
Niestety w odsłonę 6 z 1999 roku nie miałem okazji zagrać.
Za to świetnie jest mi znana gra 4x4 World Trophy (PSone) znana na PC jako...
Test Drive: Off Road 3. Premiera na PC 4 dni przed TD6, jednak wtedy serii Test Drive nawet nie kojarzyłem z grami konsolowymi, tym bardziej z nieznanym mi wcześniej, jednak świetnie wykonanym 4x4 World Trophy. Dosyć dobry model jazdy, całkiem ładna grafika (jak na rok 99 i poziom PSone)
 
Całkiem tak daleko jak byłem jeszcze dzieckiem z podstawówki była pewna taka gra wyścigowa no tak za cholerę nie mogę sobie przypomnieć tytułu..To jest odpowiednie temat - jeździło się takimi samochodami chyba torze. Mogło się jak ktoś siedział nam na przysłowiowym ogonie użyć klawisza chyba SHIFT i wylatywała taka bomba ? kojarzycie ? Kto przypomni ma reputacje wyżeJ :D
 
playerek napisał:
Całkiem tak daleko jak byłem jeszcze dzieckiem z podstawówki była pewna taka gra wyścigowa no tak za cholerę nie mogę sobie przypomnieć tytułu..To jest odpowiednie temat - jeździło się takimi samochodami chyba torze. Mogło się jak ktoś siedział nam na przysłowiowym ogonie użyć klawisza chyba SHIFT i wylatywała taka bomba ? kojarzycie ? Kto przypomni ma reputacje wyżeJ :D

Hmm... Mogę strzelać:
0. Crashday
1. Micro Machines V4
2. Pet Racer
3. Moonhunt Racing
4. RoadBlasters 1987
5. Mario Kart poprzez emulator
6. WipeOut

Podrzuć mi informację z którego mniej-więcej roku szukać gry. Piszesz "jak byłem jeszcze dzieckiem", jednak za nic nie umiem wywróżyć z fusów który mniej więcej rok produkcji gry. Dodatkowo kamera - od góry, od środka, nad tylnim zderzakiem itd - pomoże mi to ogromnie w szukaniu tytułu ;)
 
KKrólu pika w wolnym tłumaczeniu skąd ty btw znasz tyle wyścigówek ? Z ciekawości zajrzałem sobie na grafikę google i teraz już będę wiedział co będę robił na weekend - zaczynam od razu od pozycji, Crash Day. Dobra okładka, dobry game play nic tylko grać przez cały piątek i sobotę :)
 
BELZEBUB napisał:
KKrólu pika w wolnym tłumaczeniu skąd ty btw znasz tyle wyścigówek ?
Hmm... Ulubione dwa typy gier - platformery i wyścigówki. Grałem we wszystkie wyścigi jakie widziałem kiedyś w sklepach, w kioskach. Od słabszych technicznie gier w stylu Maluch Racer [1/2/3], po najlepsze wyścigi symulacyjne [wg. mnie- toca race driver 2]. Od "realistycznych" z prawdziwymi autami, przez wszelakie kreskówkowe. Od gier na NESa, przez PSone (błędnie nazywanego PSXem), PC, PS3, Wii, WiiU, Xboxa 360 oraz DSa/3DSa ;) Nie ma wyścigów na te konsole, których bym nie sprawdził.


BELZEBUB napisał:
Z ciekawości zajrzałem sobie na grafikę google i teraz już będę wiedział co będę robił na weekend - zaczynam od razu od pozycji, Crash Day. Dobra okładka, dobry game play nic tylko grać przez cały piątek i sobotę :)
Crashday jest już dość leciwą gierką, jednak warto zagrać. Ciekawy model jazdy, totalna rozwałka, kaskaderka, edytor map etc. Tona świetnej zabawy, i czasami da się upolować otwarte serwery. A niskie wymagania pozwalają nawet zagrać na tabletach z Win8 z Intel Atomem ;)
W podobnym stylu poleciłbym FlatOuta [1/2/Ultimate Carnage - część 3 omijać szerokim łukiem], czy nadchodzącego wielkimi krokami Wreckfesta ;)
 
Stare gry są najlepsze ja dobrze wspominam Crash Day :D nieprzespane noce, soki i trunki do późnego wieczora a następny dzień zamiast do szkoły to dalej ta gierka. :) nie zapomnę tej gry bo zwykle na nią zapraszałem do mnie takiego kolegę i zamiast na klasówkę to my o gier..Nie namawiam do złego, pamiętajcie.
 
Dla mnie oczywiście NFS. Teraz zamówiłem sobie coś innego na mojego xboxa 360..Tytuł mojej gry wyścigowej to Forza Horizon 2. Czy ktoś próbował w to swoich sił ? Oglądając game-play na Youtube aż beznadziejnie to nie wypada..Widziałem, że można się ścigać z samolotem hahah.
 
Dla mnie oczywiście NFS. Teraz zamówiłem sobie coś innego na mojego xboxa 360..Tytuł mojej gry wyścigowej to Forza Horizon 2. Czy ktoś próbował w to swoich sił ? Oglądając game-play na Youtube aż beznadziejnie to nie wypada..Widziałem, że można się ścigać z samolotem hahah.
Gra w wersji na 360 jest przyjemna, jednak lepiej wypada Forza Horizon 1.
W wersji na Xboxa One gra jest dużo lepsza wizualnie, oraz posiada pełną polską wersję językową.
 
Xbox One jest jeszcze trochę drogi..A konsola XBOX360 ma cenę jeszcze w miarę znośną :) dla mnie też forza horizon 1 jest lepsza od 2. W sumie te dwie części mało się różnią od siebie. Jakbym ktoś mi dał do porównania te dwie części to mógłbym ich nie rozróżnić.
 
Back
Do góry