Blizzard Entertainment powraca na gamescom 2024!

Blizzard Entertainment powraca na gamescom 2024!
Spis treści:

Blizzard Entertainment® z dumą ogłasza swój powrót na tegoroczne targi gamescom. W Kolonii zaprezentują dwie gorące premiery 2024 roku: World of Warcraft®: The War Within™ oraz Diablo IV®: Vessel of Hatred™.

Ekscytująca obecność na stoisku Xbox

W tym roku Blizzard zaznaczy swoją obecność na stoisku Xbox, razem z innymi firmami zrzeszonymi w Xbox Game Studios. To doskonała okazja do świętowania nadchodzących premier z członkami społeczności z Europy i całego świata.

„Jesteśmy niesamowicie podekscytowani, że możemy zaprezentować nowości ze świata Warcraft, Diablo i Overwatch europejskiej społeczności na targach gamescom” – powiedziała Johanna Faries, prezeska Blizzard Entertainment. „Podróż do Kolonii w towarzystwie naszych utalentowanych twórców to wspaniałe doświadczenie. Będziemy mogli spotkać się z graczami, by wspólnie celebrować więzi łączące nasze uniwersa”.

Premiera World of Warcraft: The War Within

World of Warcraft będzie świętować premierę The War Within, pierwszego tytułu z ambitnej sagii Worldsoul. Światowa premiera odbędzie się o północy z 26 na 27 sierpnia, zaraz po zakończeniu gamescomu. To idealna okazja do wspólnego świętowania dla wszystkich członków społeczności. Gracze, którzy zakupili Epic Edition lub fizyczną edycję kolekcjonerską The War Within, będą mogli zagrać przed światową premierą dzięki wczesnemu dostępowi, który rozpocznie się 23 sierpnia.

Diablo IV: Vessel of Hatred i Diablo Immortal

Diablo również pojawi się na targach w pełnej krasie. Sanktuarium będzie reprezentowane przez dwa tytuły: Diablo IV: Vessel of Hatred oraz Diablo Immortal. Oba te tytuły z pewnością przyciągną uwagę fanów serii.

Overwatch 2 i współpraca z Porsche

Overwatch 2 współdzieli stanowisko z Porsche, promując niedawno podjętą współpracę. Fani będą mogli zobaczyć naturalnej wielkości posąg D.Vy, inspirowany elektrycznym samochodem Macan, a także odwiedzić realistycznie odwzorowaną, kultową mapę z Overwatch 2.

Wkrótce pojawi się więcej informacji na temat udziału Blizzard Entertainment w gamescomie.

Matti

Fan gier komputerowych od lat 90'. Stary dziad Internetu.