Zostań zegarem! Clock Simulator już dostępny!

Zostań zegarem! Clock Simulator już dostępny!
Spis treści:

Firma Kool2Play poinformowała, że Clock Simulator, jeden z najbardziej zwariowanych wirtualnych symulatorów pojawił się dziś na Nintendo Switch. Teraz każdy z graczy może na własnej skórze przekonać się, jak to jest być… zegarem!

Clock Simulator powstał na bazie szalonego pomysłu „Ej, są symulatory wszystkiego, ale nie ma symulatora zegara.” Tak właśnie narodził się jeden z najbardziej oryginalnych konceptów w historii gier wideo! Ta minimalistyczna gra logiczna oparta jest na rytmie. Zupełnie jak działanie zegara – wszystko, co należy robić to precyzyjnie odmierzać czas. Każdą sekundę. I kolejną… i kolejną… i kolejną…

Niezależnie od tego czy potrzebna jest chwila odprężenia i relaksu czy wyzwania i czystej rozrywki – Clock Simulator daję możliwość skupienia się na swoim wewnętrznym rytmie i jak najdokładniejszego odmierzania sekundy. Każdej sekundy. Dodajmy do tego wiele różnorodnych trybów rozgrywki a także możliwość odblokowywania kolejnych tak, aby jak najlepiej dostosować grę do własnych upodobań, a otrzymamy produkcję, przy której spędzić będzie można nieco dłużej, niż tylko ułamki sekund.

screenshot z gry

Właśnie z tych powodów Clock Simulator został doceniony przez Steam, gdzie pojawił się w kategorii „Wyróżnione i Polecane”, a także przez redaktorów portalu Rock, Paper, Shotgun, którzy zdecydowali się rozegrać między sobą swoje „RPS Summer Games” właśnie w ten tytuł. Podczas tej rozgrywki zostały wypowiedziane między innymi tak pamiętne słowa jak „TIK jest zawsze szybszy, niż TAK” czy  „J***ć zegary!”.

Specjalnie dla konsoli Nintendo Switch gra wzbogacona została o dwa tryby multiplayer, aby móc bawić się maksymalnie z aż czterema znajomymi na jednym urządzeniu i razem odkrywać trudy i znoje bycia zegarem.

Główne cechy gry:

  • Unikatowa koncepcja – oparta na działaniu zegara gra rytmiczna: to TY jesteś zegarem
  • Sterowanie tak łatwe, że można grać z zamkniętymi oczami
  • Różnorodność trybów gry – od relaksacyjnego po arkadowy, wszystko to proste w obsłudze za pomocą Joy-Conów
  • Możliwość odblokowywania kolejnych trybów gry i dostosowywania ich do własnych upodobań
  • Dwa tryby multiplayer – możliwość konkurowania ze znajomymi dostępna tylko na Nintendo Switch
  • Sterowanie specjalnie dostosowane do możliwości przenośnej konsoli Nintendo

Gra dostępna jest na konsoli Nintendo Switch za pośrednictwem Nintendo eShop w cenie 16 złotych.