We wrześniu zawalcz o swoje prawo do nagród w World of Tanks: Mercenaries!

We wrześniu zawalcz o swoje prawo do nagród w World of Tanks: Mercenaries!
Spis treści:

Wakacje już się skończyły, ale to nie znaczy, że musi skończyć się zabawa! We wrześniu każdy znajdzie coś dla siebie dzięki nowym i ekscytującym specjalnym wydarzeniom, mapom, pojazdom oraz okazjom, by zdobyć nagrody, jakie będą się pojawiać w World of Tanks: Mercenaries przez cały miesiąc!

Pierwszym dużym wydarzeniem miesiąca jest Take Point, nowa operacja zdobycia, w której możesz wykonywać zadania w grze, by zyskać nagrody! Po prostu wygrywaj bitwy i wykonuj codzienne operacje, aby zbierać punkty – im więcej ich uzbierasz, tym więcej nagród zdobędziesz! Dostępnych jest 10 różnych poziomów nagród, od Srebra, materiałów eksploatacyjnych i czasowych kont Premium, do potężnego czołgu Premium w postaci Scourge Kirovets-1! Scourge posiada doskonały pancerz, dzięki czemu nadaje się świetnie do bezpośrednich ataków i jest imponującym wzmocnieniem twojej kolekcji pojazdów. Take Point potrwa do 28 września, więc ruszaj na pole bitwy i pracuj nad zdobywaniem punktów!

Innym nowym wydarzeniem, odbywającym się 19-23 września, będzie Fight For Your Academy. Wszyscy gracze zostaną losowo przypisani do jednej z sześciu Akademii, otrzymując także kupon na specjalny emblemat, pozwalający pysznić się jej barwami na polu bitwy. Kiedy poczują się gotowi do starcia, będą musieli współpracować z innymi graczami swojej Akademii z całego świata, by udowodnić, która szkoła jest najlepsza! Zdobywając najwięcej XP w bitwach podczas wydarzenia uzyskujesz „ukończenia” dla swojej Akademii, a gracze należący do Akademii z największą ich ilością zostaną nagrodzeni czasowymi kontami Premium i Kuponami Załogi!

Z duma celebrujemy także Dzień Czołgisty, święto narodowe, do którego przywiązuje się wielką wagę w Rosji, obchodzone dla uczczenia roli czołgistów w II wojnie światowej. By uhonorować ten wyjątkowy dzień, gracze na całym świecie będą mogli otrzymać potrójne punkty doświadczenia (XP) za pierwsze zwycięstwa w dniu 8 oraz 9 września. Mamy nawet specjalny emblemat Dnia Czołgisty, którym możesz ozdobić ulubione czołgi w zakładce modyfikacji.