Uragun – najnowsza produkcja studia Kool2Play jest już dostępna na Steamie!

Spis treści:

Już teraz można dodać ją do Wishlisty, aby być na bieżąco z rozwojem produkcji

Warszawa, 19.03.2019 – Studio Kool2Play ma przyjemność ogłosić, że jego najnowszy tytuł – Uragun – pojawił się właśnie na platformie Steam.

Pierwotny pomysł na Uragun narodził się już w 2017 roku, kiedy to gra została zaprezentowana społeczności Steam Greenlight, a następnie przez nią doceniona. Teraz pomysł ewoluował w konkretny projekt, a w jego rozwój zaangażowany jest między innymi jeden z byłych projektantów gry „Bulletstorm”.

Główną osią fabularną Uraguna jest bunt botów kierowanych AI. Gracz zasiada za sterami mecha, aby stawić im czoła, a wszystko to na ulicach rzeczywistych miast takich jak Nowy Jork, Pekin czy Londyn.

Już teraz warto dodać Uragun do Wishlisty na Steam, aby być na bieżąco z rozwojem produkcji – planowane są bowiem cotygodniowe raporty twórców odnośnie postępów w tworzeniu gry. Więcej informacji znaleźć też można na profilach Uraguna w serwisach Facebook i Twitter.

O Kool2Play:

Kool2Play to niezależne studio założone w 2014 roku. Do tej pory wydali 8 gier dostępnych na platformie Steam oraz urządzeniach z systemem iOS, Android a także VR. Cztery z nich zostały wyróżnione na następujących platformach: Clock Simulator – wyróżniony przez Steam, Dungeons and Aliens – wyróżnione przez Google, Estiman – wyróżniony przez Apple, iHUGu – wyróżnione przez Apple i Google.