Treyarch ujawnia kolejne szczegóły trybu Zombie w Black Ops 4, jak i również edycję kolekcjonerską!

Treyarch ujawnia kolejne szczegóły trybu Zombie w Black Ops 4, jak i również edycję kolekcjonerską!
Spis treści:

Po tym, jak do sieci trafił zwiastun „Chaos”, firma Treyarch zaprezentowała podczas swojego panelu w San Diego Comic-Con nowe informacje dotyczące trybu Zombie w Call of Duty: Black Ops 4.

Po pierwsze, w sieci zadebiutowało długo oczekiwane wprowadzenie do trzeciej kampanii z trybu Zombie, „Krew żywych trupów”, która będzie dostępna już w dniu premiery – 12 października.

W „Krwi żywych trupów” klasyczni bohaterowie walczący z zombie – Richtofen, Dempsey, Takeo i Nikołaj – wyruszają na poszukiwanie tajnego laboratorium mieszczącego się pod słynnym więzieniem Alcatraz. Napotykają starego wroga, który pragnie uwięzić ich na wieczność, i zdają sobie sprawę, że przyszłość przewidziana przez Kronorium – przyszłość, którą pragną chronić – jest poważnie zagrożona.

Oprócz tego firma Treyarch zaprezentowała Call of Duty: Black Ops 4 Mystery Box Edition, czyli specjalną, limitowaną edycję pełną fantów, inspirowaną jej odpowiednikiem z gry. Całość ma „szkieletowy” design, a w dodatku świeci oraz wydaje dźwięki rodem z gry.

(Cena detaliczna będzie wynosić $200, w przeliczeniu na dzień dzisiejszy (21.07.2018) wynosi 737 złotych, czyli w sklepach zapewne będzie widnieć za 800 złotych.)

Call of Duty: Black Ops 4 dostarcza największą zawartość związaną z trybem Zombie w dniu premiery, oferując trzy pełne kampanie: „IX”, „Rejs rozpaczy” oraz „Krew żywych trupów”. Nowa przygoda i zupełnie nowe postacie sprawią, że tryb Zombie w Call of Duty: Black Ops 4 będzie cechować się głęboką rozgrywką oraz odniesieniami, których oczekują wszyscy fani serii.

Więcej informacji na temat panelu oraz samej gry można znaleźć na http://www.callofduty.com/http://facebook.com/CallofDuty oraz http://twitter.com/CallofDuty. Jak i również wkrótce na naszym portalu!

Również zapraszamy do dyskusji pod wpisem, jakie macie nadzieje związane z Call of Duty: Black Ops IIII!