The Outer Worlds zadebiutuje na Nintendo Switch

Spis treści:

Private Division i Obsidian Entertainment ogłosiły dzisiaj, że gra The Outer Worlds zostanie wydana na Nintendo Switch, po premierze na innych platformach.

Obejrzyj materiał wideo na kanale YouTube Private Division i zobacz jak Matthew Singh, Senior Producer w Obsidian Entertainment, opowiada o przeniesieniu The Outer Worlds, we współpracy z Virtous, na Nintendo Switch.

The Outer Worlds to nowa gra sci-fi RPG dla pojedynczego gracza od Obsidian Entertainment oraz Private Division. Budzisz się z hibernacji na statku kolonizacyjnym zagubionym w drodze na swoje miejsce przeznaczenia na skraju galaktyki tylko po to, aby znaleźć się w samym środku spisku, który zagraża zniszczeniem kolonii Halcyon. Podczas odkrywania najdalszych zakątków kosmosu napotkasz różne, walczące o władzę frakcje, a twoja postać zadecyduje o przebiegu tej rozwijającej się w oparciu o działania gracza historii. W korporacyjnym równaniu dla tej kolonii jesteś nieprzewidzianą zmienną.

The Outer Worlds zostanie wydane na Xbox One, PlayStation 4 i PC (w sklepach Microsoft Windows Store i Epic Games) 25 października 2019 roku. Po premierze na tych platformach The Outer Worlds pojawi się również na Nintendo Switch. Obecnie data wydania gry na Nintendo Switch nie została ogłoszona.