The Outer Worlds pojawi się 25 października 2019 r. na Xbox One, PlayStation 4 i PC

The Outer Worlds pojawi się 25 października 2019 r. na Xbox One, PlayStation 4 i PC
Spis treści:

Bohater? Złoczyńca? Szaleniec? Twoje decyzje zdecydują o ostatecznym wyniku w tym wciągającym RPG sci-fi dla jednego gracza od Obsidian Entertainment i Private Division

Nowy Jork, stan Nowy Jork – 10 czerwca 2019 r. – Private Division i Obsidian Entertainment ogłosiły dziś, że The Outer Worlds jest już dostępne w przedsprzedaży i pojawi się 25 października 2019 r. na Xbox One, w tym Xbox One X, PlayStation 4 oraz Windows PC*.

Kultowi twórcy gier RPG, Obsidian Entertainment, przedstawiają The Outer Worlds, mroczną i błyskotliwą grę fabularną, o której przebiegu decyduje sam gracz. Akcja gry toczy się w kolonii na odległych rubieżach galaktyki, gdzie zaczyna być odczuwalny chłodny, silny uścisk korporacyjnej biurokracji. Nieznajomy przybysz, czyli postać, którą zdecydujesz się być – określi, w jaki sposób rozwinie się ta historia. Twoje wybory wpłyną na przebieg wydarzeń, a także na postępy Twojej postaci, historie towarzyszy i scenariusze zakończenia gry.

„Kiedy okazało się, że na mocy umowy będę współpracować z Leonardem, zdecydowaliśmy się stworzyć grę, o której zawsze myśleliśmy” powiedział Tim Cain, współreżyser gry w Obsidian. „Grę, w której ważne są wybory gracza, która pozwala mu podejść do każdej sytuacji tak, jak on tego chce. Bo to twoja historia. Szczególnie, że nie wiemy, jak zmusić graczy, aby grali tak, jak my tego chcemy. Jeszcze”.

The Outer Worlds pozwala na wiele sposobów poprowadzenia rozgrywki. Choć gracz ma do dyspozycji cały arsenał broni science-fiction, do walki w zwarciu i na dystansie, może też rozwiązywać problemy starą, dobrą metodą dyplomacji, a nawet wysyłać delegacje liderów do swoich towarzyszy.

„Żarty na bok” stwierdził Leonard Boyarsky, współreżyser w Obsidian. „Tim jest naprawdę zaszczycony, mogąc znów ze mną pracować, i to nad grą, w której pojawia się nie tylko fabuła, o której decyduje gracz, ale w której stworzyliśmy cały nowy wszechświat, czekający na odkrycie przez graczy. To głębia, humor i akcje zatwierdzone przez korporację”.

„Obsidian ma na koncie mnóstwo wyjątkowych gier RPG dla jednego gracza” powiedział Allen Murray, wiceprezes ds. produkcji. „The Outer Worlds to gra przepełniona duchem Obsidiana, pełna mrocznego humoru, interesujących postaci i wyborów dokonywanych przez gracza”.

Nowy key art z gry jest już dostępny tutaj: https://bit.ly/2WAAh7y

Obejrzyj zwiastun The Outer Worlds z E3 – już dostępny na YouTube:

The Outer Worlds będzie dostępne od 25 października 2019 r. na Xbox One, systemie PS4™ i Windows PC*. Fani zainteresowani The Outer Worlds mogą zamówić grę w przedsprzedaży, już dziś w tym miejscu. The Outer Worlds nie posiada jeszcze kategorii wiekowej ESRB. Więcej informacji uzyskać można subskrybując nasz kanał YouTube, obserwując nas na Twitterze, zostając fanem na Facebooku i odwiedzając stronę www.TheOuterWorlds.com.

*The Outer Worlds jest dostępne na Windows PC wyłącznie w Microsoft Windows Store i Epic Games Store przez pierwszy rok, a następnie zostanie udostępnione także przez innych cyfrowych dystrybutorów na PC.