The Outer Worlds: nowy gameplay podczas PAX East

Spis treści:

Obsidian Entertainment będzie gospodarzem panelu „The Outer Worlds: Obsidian spogląda w przyszłość poprzez powrót do przeszłości”, który odbędzie się w trakcie PAX East w sobotę, 30 marca, od godziny 19:00 CET w Albatross Theatre. Podczas wydarzenia zostanie zaprezentowana zupełnie nowa rozgrywka z nadchodzącego RPG w klimacie sci-fi.

Panel będzie transmitowany na oficjalnych kanałach PAX East (www.twitch.tv/Pax2) oraz Obsidian Entertainment(www.twitch.tv/obsidian).

Dołącz do reżyserów, Tima Caina i Leonarda Boyarsky’ego (Fallout, Vampire: The Masquerade), Megan Starks (Pillars of Eternity II: Deadfire) oraz Charlesa Staplesa (Fallout: New Vegas, South Park: The Stick of Truth), aby podyskutować o ich dokonaniach i zobaczyć nowy gameplay z The Outer Worlds. Panel będzie moderowany przez Mikeya Dowlinga, dyrektora ds. Komunikacji.

The Outer Worlds to nowa gra sci-fi RPG dla pojedynczego gracza od studia Obsidian Entertainment oraz Private Division. Podczas eksploracji kosmicznej kolonii kreowana przez gracza postać wpłynie sposób w jaki będzie rozwijać się historia, tworzona przez decyzje gracza. W korporacyjnym równaniu dla kolonii gracz staje się nieplanowaną zmienną.