Tannenberg – szykujcie się na niespodziewaną zimową ofensywę!

Tannenberg – szykujcie się na niespodziewaną zimową ofensywę!
Spis treści:

Blackmill Games oraz M2H ogłaszają, że osadzona w realiach I wojny światowej gra FPS Tannenberg opuści Steam Early Access wraz z premierą pełnej wersji 13 lutego 2019.

Wraz z końcem zimy w Tannenberg pojawi się więcej nowości oraz graczy. Obok specjalnej zimowej ofensywy (która jeszcze pozostaje owiana tajemnicą), zwiadowcy wypatrzyli także nową zawartość. Zwiastun pełnej wersji gry można obejrzeć tutaj:

Nie tylko Tanneberg zostanie zaktualizowany tej zimy! Duża, darmowa aktualizacja do Verdun jest przewidziana na koniec tego roku i będzie zawierała usprawnienia rozgrywki, boty, odświeżenie interfejsu na wzór nowego interfejsu gracza w Tannenberg oraz nową zawartość! M2H i Blackmill Games oddały się w pełni sprawieniu, by obie pozycje w serii gier o I wojnie światowej stały się jak najlepszymi doświadczeniami dla graczy, dążąc do tego celu przez cały bieżący rok.

Zwiastun pełnej wersji pokazuje, że do walki dołącza Bułgaria, a to tylko część spodziewanych nowości. Więcej szczegółów o przyszłej treści w grze zostanie ujawnione społeczności w nadchodzących miesiącach. Możemy też powiedzieć, że na premierę przewidziano specjalną zimową ofensywę! Detale są jednak na razie tajemnicą – więc zaznaczcie 13 lutego w swoich kalendarzach!