T-Bull prezentuje nową grę wyścigową - Nitro Racing GO

T-Bull prezentuje nową grę wyścigową - Nitro Racing GO
Spis treści:

Ekipa z Wrocławia specjalizująca się w ekscytujących grach wyścigowych ponownie wyciąga asa z rękawa. Nitro Racing GO to pierwszy tytuł zrealizowany w zupełnie nowym, innowacyjnym gatunku idle racing. Jego premiera będzie miała miejsce już w lutym tego roku.

Według badania Polish Gamers Research, rynek gier opiera się w zdecydowanej większości na grach mobilnych. To urządzenia, takie jak smartfony czy tablety stają się platformami preferowanymi do gamingu. Ten trend dotyczy już średnio co drugiego gracza. Doskonale rozumieją to założyciele firmy T-Bull. Do tej pory ich produkcje były pobierane na urządzenia mobilne ponad 290 milionów razy. Już w przyszłym roku planują udostępnić graczom swoją nową perełkę, którą jest Nitro Racing GO.

Wirtualne wyścigi w świecie luksusu

T-Bull prezentuje graczom zupełnie nowy model symulacji wyścigów samochodowych. Począwszy od precyzyjnego doboru podzespołów naszych aut, poprzez sterowanie załogą, a kończąc na zmianie i wyborze odpowiedniego samochodu. Nowy tytuł pozwoli nam na uczestniczenie w ekstremalnych wyścigach samochodowych w samym sercu Dubaju wypełnionych codziennym ruchem ulicznym. W najnowszej grze wyścigowej studia T-Bull nie może oczywiście zabraknąć szerokich możliwości personalizacji. Gracze będą mogli zapełnić swój garaż aż dziesięcioma unikalnymi pojazdami, a każdy z nich tuningować ponad 45 częściami o różnych właściwościach. Gra jest gwarancją rozgrywki na wiele godzin , ponieważ zgodnie z obietnicami twórców przyjdzie nam się zmierzyć z imponującą liczbą blisko  20 000 rywali. Jeśli dodamy do tego zróżnicowaną scenerię, w której przyjdzie nam się ścigać, 77 specjalnych kart ulepszeń (które zbieramy w miarę progresu w grze) do zebrania, czy możliwość porównywania uzyskanych czasów z innymi graczami, to dla graczy szykuje się naprawdę imponujące wyzwanie.

Od graczy dla graczy

Kluczem do sukcesu Nitro Racing: GO ma być jednak komunikacja ze społecznością graczy. Twórcy prowadzą szerokie beta-testy, w ramach których starają się usprawnić swój produkt i wprowadzić rozwiązania przyjazne graczom.

Naszym celem jest wyjście naprzeciw oczekiwaniom użytkowników. Stawiamy na dialog, bo tylko w ten sposób możemy zapewnić najwyższą jakość przygotowywanego  produktu, zarówno z punktu widzenia mechaniki gry,  jak i czystej rozrywki. – mówi Grzegorz Zwoliński, Prezes Zarządu i współzałożyciel studia T-Bull S.A. – Gry wyścigowe tworzymy już od dawna, stały się pewnego rodzaju wizytówką naszej firmy. Nie zmienia to jednak faktu, że zawsze można zrobić coś lepiej i inaczej, stąd pomysł na stworzenie Nitro Racing GO – dodaje.

Podejście firmy docenione zostało również przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, które przyznało T-Bull S.A. dofinansowanie w kwocie ponad 4 000 000 złotych w ramach konkursu „GameINN”. Kwota przeznaczona będzie na realizację projektu, który ma polegać na opracowaniu platformy „G-Camp” służącej do zarządzania treścią, zasobami graficznymi oraz interakcjami w multiplatformowych grach mobilnych.

Czekając na kolejne informacje dotyczące sukcesów wrocławskiego studia, na fanów gier mobilnych czekają zawrotne prędkości, szalone wiraże i niebezpieczne manewry czekają
w Nitro Racing: GO. Gra będzie dostępna na urządzeniach mobilnych już w pierwszej połowie przyszłego roku.