Świąteczny czas w Rust!

Świąteczny czas w Rust!

Nie grałeś dawno w Rust? Chcesz poczuć świąteczny klimat i pozbierać trochę prezentów? To dobry moment, żeby wskoczyć do gry!

Grudzień jest obfity w aktualizacje. Na początku miesiąca wprowadzono zupełnie nowy system odblokowywania planów tworzenia (craftingu) elementów grze. Wystarczy uzbierać odpowiednią ilość „scrapu” i gotowe!

Dzisiejsza aktualizacja wprowadza świąteczny klimat. Nie zabraknie zbierania prezentów, otwierania paczek i nowych przedmiotów!

Oprócz standardowego czekania na zapełnienie świątecznych skarpet będziemy mogli przystroić naszą bazę neonowymi znakami!

Kreator wygląda świetnie!

Do takiego domku trochę strach podejść…

Dodatkową zabawę powinny zapewnić sanie, strzelba na kulki śnieżne i lodowe mury! Dwa pierwsze przedmioty zdobędziemy otwierając średnie prezenty, natomiast ostatni to przedmiot craftowalny.

Będzie można bawić się także starymi przedmiotami tj. świątecznymi lampkami, generatorem śniegu, bałwanem i innymi ozdobami. Koniecznie zobaczcie filmik jaki z tej okazji przygotowało studio Facepunch. Miłego grania!

Podobne artykuły

Balans broni  i nowe skiny w Rust

Balans broni i nowe skiny w Rust

Większość fanów strzelania z SMG i MP5 powinna się ucieszyć. W ostatnich poprawkach do gry zostały wprowadzone usprawnienia dotyczące celności...

Halloween w Rust

Halloween w Rust

Jak każdego roku twórcy ze studia Facepunch przygotowali dla nas sporo atrakcji w samej grze. Oprócz znanego już zbierania cukierków...