Steep Road To The Olympics - Zwiastun otwartej bety

Steep Road To The Olympics - Zwiastun otwartej bety
Spis treści:

Ubisoft® ogłosił, że Otwarta Beta Steep™ Road to the Olympics będzie dostępna od 28 listopada do 4 grudnia. Otwarta Beta będzie dostępna dla wszystkich graczy korzystających z systemu komputerowej rozrywki PlayStation®4 (wraz z opcjami rozszerzonymi dla PS4 Pro), Xbox One (wraz z opcjami rozszerzonymi dla Xbox One X), Uplay PC oraz Steam.

Otwarta Beta będzie zawierać 5 wyzwań dostępnych w Steep™ Road to the Olympics oraz swobodną jazdę w wybranym rejonie mapy Japonii. Gracze będą mogli rywalizować w dwóch wydarzeniach olimpijskich na mapie Korei Południowej – Downhill i Big Air – oraz zwyciężyć w dwóch wyzwaniach snowboardowych i jednym z wykorzystaniem kombinezonu wingsuit w Japonii.

 

Pobieranie wstępne Steep™ Road to the Olympics na systemie rozrywki PlayStation®4 oraz Xbox One i Xbox One X ruszy 28 listopada o północy czasu lokalnego, a na Uplay PC o północy czasu paryskiego. Serwery wystartują 28 listopada o godzinie 18:00 (czasu paryskiego).

 

Gracz, który z końcem Otwartej Bety pozostanie na szczycie tabeli wyników w zjazdach downhill, będzie miał możliwość wygrania biletu na Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 w Pjongczangu w Korei Południowej. Więcej informacji pojawi się wkrótce.

 

Więcej materiałów dotyczących Otwartej Bety  pod linkiem