STEEP Droga do Olimpiady - już dostępne

STEEP Droga do Olimpiady - już dostępne
Spis treści:

Od wczoraj Steep™ Droga do Olimpiady, rozszerzenie do Steep (premiera w grudniu 2016 r.), gry sportowej w otwartym świecie, jest już dostępne na komputerowym systemie rozrywki PlayStation®4 (zawiera rozszerzone funkcje dla PS4 Pro), Xbox One (zawiera rozszerzone funkcje dla Xbox One X) i Windows PC.

Rozszerzenie zawiera nowe dyscypliny alpejskie i freestylowe, takie jak: slalom gigant, slalom, super-G, zjazd, slalom gigant równoległy, halfpipe, snowboard cross, slopestyle, big air, halfpipe na nartach, ski cross i ski slopestyle.

Dodatek Steep™ Droga do Olimpiady zawiera zupełnie nowy tryb, w którym gracze rozpoczynają wyprawę z zawodowymi sportowcami, aby stać się legendą. Zaprojektowany z myślą o nowych graczach i tych, którzy chcą stworzyć własne triki freestylowe i spróbować swoich sił w nowej dyscyplinie slopestyle, dodatek ten przedstawi podróż sportowca, który chce się zakwalifikować do zimowych igrzysk olimpijskich. Gracze będą mogli też odwiedzić góry Japonii, śmigać po niepowtarzalnym puchu i odkryć wyjątkowe otoczenie.

W trybie „Zostań legendą” gracze otrzymają wskazówki treningowe i porady od olimpijczyków, w trakcie różnych zawodów Steep™ Road to the Olympics, na różnych trasach, a także podczas samych igrzysk.  Porady wideo 10 legend i wschodzących gwiazd zostaną zintegrowane z grą, a udzielą ich: Lindsey Vonn, amerykańska narciarka alpejska, która wygrała liczne zawody, w tym czterokrotnie Puchar Świata oraz złoty medal w zjeździe na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w roku 2010 w Vancouver; Kevin Rolland, francuski narciarz freestylowy i ryzykant, który zdobył olimpijski brąz w halfpipie na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w roku 2014; Sage Kotsenburg, amerykański snowboarder, który zdobył pierwsze w historii olimpijskie złoto w męskim slopestyle snowboardowym na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w roku 2014; Ayumu Hirano, japoński snowboarder, który zdobył srebro olimpijskie w halfpipie na olimpiadzie w roku 2014; Alexis Pinturault, francuski narciarz alpejski i medalista olimpijski z roku 2014 w slalomie gigancie; Tessa Worley, francuska zawodniczka występująca we wszystkich pięciu dyscyplinach alpejskich i specjalistka w slalomie gigancie; australijski snowboarder Scotty James; Gus Kenworthy, amerykański narciarz freestylowy, który zdobył srebrny medal w męskim narciarstwie slopestyle podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi, w roku 2014; Julia Marino, młoda amerykańska snowboardzistka i mistrzyni snowboardowego slopestyle z roku 2017; oraz Bode Miller, złoty medalista olimpijski, mistrz świata i najbardziej utytułowany amerykański narciarz alpejski wszech czasów.

 

Dodatek Steep™ Droga do Olimpiady można kupić za 119,90 zł, a Steep™ Winter Games Edition zawierające podstawową wersję gry Steep oraz dodatek, kosztuje 199,90 zł. Steep™ Winter Games Gold Edition, zawierające podstawową wersję gry Steep, dodatek oraz przepustkę sezonową roku 1, dającą graczom dostęp do trzech poprzednio wydanych pakietów DLC z dodatkowymi dyscyplinami, wyzwaniami i strojami, dostępne będzie w cenie 279,90 zł.

 

Opracowane pod kierownictwem Ubisoft Annecy Steep to pierwsza gra sportowa w otwartym świecie zawierająca takie dyscypliny jak jazda na nartach, snowboard, paralotniarstwo, wingsuit, rocket wingsuit, saneczkarstwo, base jumping i speed riding. Steep zostało zaprojektowane z myślą o kulturze dzielenia się wrażeniami z całym światem.  To płynna rozgrywka dla wielu osób, przenosząca graczy w Alpy i na Alaskę. Rywale i znajomi z całego świata mogą wspólnie podejmować wyzwania albo rywalizować o pierwsze miejsca w rankingach. Gracze mogą też brać udział w licznych rywalizacjach na żywo, takich jak comiesięczny Steep World Tour, w którym zaliczają konkretne cele, aby zakwalifikować się do turniejów i zyskać szansę na zdobycie niepowtarzalnych nagród.