South Park: Phone Destroyer

South Park: Phone Destroyer
Spis treści:

South Park: Phone Destroyer™ będzie miało premierę na urządzeniach z systemem iOS i Android 9 listopada 2017 roku. Rozpocznij całkowicie nową przygodę z Cartmanem, Stanem, Kylem i Kennym. Graj kowbojami, piratami, czarodziejami, cyborgami, a nawet wszechmogącymi bogami z chłopcami i wszystkimi mieszkańcami miasteczka South Park. Łącząc strategię i karty kolekcjonerskie w wybuchowych walkach, South Park: Phone Destroyer™ pozwoli ci walczyć w całym miasteczku będąc w pełni spersonalizowanym Nowym. Zbieraj, ulepszaj i doprowadź do perfekcji swój zestaw kart z ikonicznymi bohaterami, co pozwoli ci na uwolnienie ich prawdziwej siły, kiedy staniesz na polu bitwy.

Zawierający ponad 80 kart, South Park: Phone Destroyer™ to także przezabawna kampania dla jednego gracza z 60 poziomami wypełnionymi historiami i dialogami. Ukończ je, aby rozwinąć swoją kolekcję, zwiększyć łupy i odblokować nowe wyzwania! A jeśli będzie ci mało, wyzwij na pojedynek ludzi z całego świata w meczach gracz – kontra – gracz prowadzonych w czasie rzeczywistym. Wspinaj się w rankingach PvP, aby zająć miejsce w globalnej tabeli liderów.

South Park: Phone Destroyer™ jest grą typu free-to-play. Gra będzie wspierana i rozwijana, dzięki przyszłym aktualizacjom. Wskakuj i rozpocznij własną bitwę na iOS lub Android już 9 listopada na całym świecie!