SOUTH PARK: Phone Destroyer™ już dostępny.

SOUTH PARK: Phone Destroyer™ już dostępny.
Spis treści:

Dziś, Ubisoft® i South Park Digital Studios ogłosiły, że gra South Park: Phone Destroyer™ jest już dostępna na całym świecie poprzez App Store i Google Play. Wyprodukowany przez studio Ubisoft – RedLynx, przy współpracy z South Park Digital Studios, tytuł dostępny w formacie free-to-play, łączy elementy strategii czasu rzeczywistego i karcianki w niezwykle dynamicznych bitwach.

W South Park: Phone Destroyer™ gracze ponownie wcielą się w Nowego i dołączą do kultowych postaci z South Parku w nowej grze, w której pojawią się także kowboje, piraci, cyborgi, a nawet wszechpotężni bogowie. Gra jest pełna zabawy, dynamicznych bitew i niepowtarzalnego humoru, a gracze będą musieli tworzyć i rozwijać nieposkromioną drużynę oraz korzystać z siły kart, które zdobędą.

South Park: Phone Destroyer™ zawiera pełną śmiechu kampanię dla jednego gracza i 60 fabularnych etapów pełnych interesujących dialogów. Ulepszanie i nauka strategicznego wykorzystania kart będzie kluczem do rywalizacji na kolejnym poziomie – w trybie dla wielu osób w czasie rzeczywistym. Wyzwania do walki gracz kontra gracz sprawdzą umiejętności i wiedzę gracza, który będzie musiał pokonać rywali i piąć się w górę rankingów, odblokowując nowe karty i łupy. Gracze będą mogli też wstąpić do drużyny i rozmawiać na czacie oraz wymieniać się kartami z innymi jej członkami.

Gra będzie wspierana i rozszerzana w kolejnych aktualizacjach, akcjach na żywo i wydarzeniach.

Akcja South Park: Phone Destroyer™ toczy się w realistycznym świecie South Park™ – to najbardziej bulwersujące RPG w historii platform mobilnych!

Więcej informacji o South Park: Phone Destroyer™ znajdziesz pod adresem: www.southparkphonedestroyer.com