SOUL CALIBUR VI - Zagraliśmy Geraltem na Cracow Game Days 2018!

SOUL CALIBUR VI - Zagraliśmy Geraltem na Cracow Game Days 2018!
Spis treści:

W miniony weekend odbyły się targi Cracow Game Days 2018 organizowane przez agencję CFA we współpracy z portalami TVGRY.pl oraz GRYOnline.pl. Była to druga edycja imprezy odbywającej się na hali Kraków EXPO. Nasza redakcja miała niewątpliwą przyjemność uczestniczyć w całym przedsięwzięciu!

Impreza zapewniła odwiedzającym wiele atrakcji. Największą oraz najciekawszą z nich była możliwość wypróbowania najświeższej grywalnej postaci w Soul Calibur VI, czyli najnowszej odsłonie serii gier stworzonej przez firmę Bandai Namco Entertainment. Tą postacią był nie kto inny jak znany każdemu graczowi Geralt z Rivii!

Stanowisko z konsolami było oblegane przez cały okres trwania imprezy, lecz na szczęście udało nam się w spokoju rozegrać kilka gierek Geraltem oraz innymi dostępnymi postaciami. Trzeba przyznać, iż gameplay jest bardzo przyjemny oraz satysfakcjonujący. Nie musicie znać żadnych wyuczonych na pamięć i skomplikowanych combo, aby walka wyglądała efektownie oraz sprawiała radość!

Na pewno gdy sama gra zostanie już oficjalnie wydana to znajdzie się ona na moim zakupowym celowniku. Do tego czasu będę na bieżąco śledził informacje o grze i nie zrezygnuję z kolejnej okazji do ogrania jej w czasie trwania innych wydarzeń lub targów!