Sekiro: Shadows Die Twice - wypróbuj demo przed premierą i zgarnij 50 zł na zakup gry w Media Expert

Sekiro: Shadows Die Twice - wypróbuj demo przed premierą i zgarnij 50 zł na zakup gry w Media Expert
Spis treści:

Activision i Cenega mają przyjemność zaprosić graczy w Polsce na wyjątkowy, przedpremierowy pokaz Sekiro: Shadows Die Twice – najnowszej, bardzo oczekiwanej gry FromSoftware, twórców serii Dark Souls. Dodatkowo każdy, kto spróbuje swoich sił w demie gry, otrzyma bon upominkowy o wartości 50 zł na zakup gry Sekiro: Shadows Die Twice w sklepach Media Expert.

Znalezione obrazy dla zapytania Sekiro: Shadows Die Twice

W wyjątkowe demo będzie można zagrać przed premierą na konsolach PlayStation®4 Pro w dwóch lokalach gamingowych w następujących terminach i lokalizacjach:

  • Piątek, 1 marca, w godzinach 16:00 – 20:00 w pubie Cybermachina, przy ul. Mielżyńskiego 19 w Poznaniu
  • Sobota, 2 marca, w godzinach 16:00 – 22:00 w barze New Meta, przy ul. Grzybowskiej 30 w Warszawie

Zapraszamy! Wstęp do lokali i możliwość zagrania w demo gry są bezpłatne. W promocji mogą brać udział jedynie osoby pełnoletnie (18+).

Poznaj XVI-wieczną Japonię z brutalnego, pełnego krwawych konfliktów okresu Sengoku i staw czoła potężnym wrogom w tym mrocznym, zepsutym świecie. Korzystaj z arsenału zabójczych protetycznych narzędzi i niebezpiecznych umiejętności ninja. Ukrywaj się w cieniach, pokonuj przeszkody i tocz emocjonujące, pełne przemocy pojedynki. W Sekiro: Shadows Die Twice wcielisz się w „jednorękiego wilka” – zhańbionego i oszpeconego wojownika wyrwanego z objęć śmierci. Jako strażnik młodego arystokraty, będącego potomkiem starożytnego rodu, stajesz się celem wielu bezlitosnych wrogów, w tym groźnego klanu Ashina. Gdy twój młody podopieczny zostaje uprowadzony, wyruszasz na niebezpieczną misję. Nawet śmierć nie powstrzyma cię przed odzyskaniem honoru.

Premiera gry z polskimi napisami na PlayStationa®4, Xbox One oraz PC 22 marca 2019 r.