SAND IS THE SOUL: indyk który udziobie cię w tyłek.

SAND IS THE SOUL: indyk który udziobie cię w tyłek.
Spis treści:

Gatunek Souls-like musi umrzeć? Akurat! Fat Dog Games and MGP Studios przedstawiają Sand is the Soul, unikatowy miks chodzonego beat’em upa 2D i RPG akcji.

Gdy otaczający świat jest mroczny i bezlitosny (no i trochę wiktoriański), proste zadanie dostarczenia ważnej depeszy wymaga mistrzostwa we władaniu bronią białą i palną. Jako misjonarz dyplomata przybywasz na granicę między ojczyzną a sąsiednią autonomią Crosshill. Co nastąpi dalej, to już zależy od ciebie. Rób, co chcesz, ale pamiętaj, że czyny będą miały konsekwencje prowadzące do jednego z ponad 20 zakończeń gry.

Świat Sand is the Soul to żyjący system z niezależnie płynącym timeline’em, zmieniającą się strukturą społeczną i postaciami. Część zmian znajdzie swoje odzwierciedlenie podczas twoich kolejnych rozgrywek w trybie New Game Plus.

Przede wszystkim jednak jest to gra dla hardkorowych graczy. Wymagająca i bezlitosna. Będziesz walczyć, ginąć i próbować ponownie. Będziesz popełniać pomyłki. To list miłosny do staroszkolnych gatunków i elementów takich jak wbudowane cheaty – im lepsze zakończenia zaliczysz, tym lepsze cheaty otrzymasz.

Sand is the Soul ukaże się w II kwartale 2018 roku. Gracze już teraz mogą dodać grę do swoich wishlist na Steamie.