Rozpoczyna się nowy sezon zawartości w Call of Duty: Black Ops

Rozpoczyna się nowy sezon zawartości w Call of Duty: Black Ops
Spis treści:

Operacja Zero Bezwzględne to pierwszy duży zrzut zawartości i aktualizacja dla Black Ops 4, dostępne od 11 grudnia.

Zwiastun Operacji:


Activision oraz Treyarch ogłosiły, że nowy sezon zawartości rozpocznie się we wtorek, 11 grudnia, dla wszystkich grających na PlayStation 4 (z aktualizacją spodziewaną dla innych platform już wkrótce). Świeże treści dostępne są dla wszystkich trybów, a wśród nich znajdą się m.in.:

  • Zupełnie Nowy Specjalista – Gracze mogą przeprogramować przebieg bitwy dzięki Zero, nowej Specjalistce, którą można wykorzystać w rozgrywkach wieloosobowych oraz trybie Blackout. W multiplayerze Zero może zakłócać działania i odciągać uwagę przeciwników za pomocą potężnych narzędzi do hakowania, potencjalnie zmieniając przebieg bitwy w kluczowych momentach.

  • Zupełnie nowa lokalizacja oraz aktualizacje w Blackout – Hijacked to najnowsze miejsce docelowe w Blackout, inspirowane intensywną, klasyczną mapą do gry wieloosobowej z Black Ops II. Fani mogą zebrać ekwipunek na tym luksusowym jachcie i zmierzyć się z oponentami w drodze do finalnego okręgu. Ponadto, gracze mogą wskoczyć do nowych opancerzonych pojazdów, gdy już postawią nogę na suchym lądzie.

  • Nowe wydarzenie świąteczne – Po tym, gdy Operacja Zero Bezwzględne stanie się dostępna, święta nadejdą do trybu Blackout, a gracze będą mogli dokonać natarcia na wrogów za pomocą śnieżek.

  • Nowy ekwipunek na Czarnym Rynku – Operacja Zero Bezwzględne wprowadza potężny karabin szturmowy oraz szybkostrzelne pistolet maszynowy na Czarny Rynek, które gracze mogą odblokować przez system Kontrabandy. Dodatkowo, fani mogą kolekcjonować nowe taktyczne ubrania, akcesoria do personalizacji, nowe postaci do wykorzystania w trybie Blackout, oraz specjalne, świątecznie zapakowane bronie do walki wręcz – w sam raz na święta.

Szczegóły Operacji Zero Bezwzględne: https://www.treyarch.com/blog/2018-12/black-ops-4-s-new-operation-arrives-december-11-on-ps4  

Więcej informacji można znaleźć na blogu studia Treyarch. Dodatkowe szczegóły oraz więcej zawartości zostanie ujawnione 11 grudnia. Po dalsze doniesienia zapraszamy na: www.callofduty.com oraz www.youtube.com/callofduty, jak również do śledzenia @CallofDuty i @Treyarch w serwisach TwitterInstagram oraz Facebook