Rozdział XXII już wkrótce w Dead by Daylight!

Rozdział XXII już wkrótce w Dead by Daylight!
Spis treści:

18 września otrzymaliśmy nowego ocalałego w raz z Rozdziałem 21.5: Godzina Wiedźmy. Behaviour nie przystopuje kroku i po zakończeniu The Midnight Grove (eventu z okazji Halloween), prezentuje nam teaser do Rozdziału XXII: Portrait Of A Murder. Co mówi nam zwiastun następnej aktualizacji która pojawi się jeszcze w tym miesiącu?

Społeczność Dead by Daylight to osoby uwielbiające klimat horrorów i strasznych opowieści. Każdy rozdział jest też mroczną niespodzianką, kiedy to po pojawieniu się zapowiedzi rozpoczynają się spekulacje. Kto będzie nowym zabójcą albo ocalałym? Może otrzymamy nową mapę? Po wykonaniu lektury lore gry i zapoznaniem się wielu wypowiedzi społeczności doszedłem do pewnego wniosku z którym się z wami podzielę.

Wszystkie spekulacje sprowadzają się do kultu The Black Vale oddającemu cześć The Entity z Lore Dead by Daylight. Tajnego ugrupowania pojawiającego się w różnych realiach miejsc, ale nigdy dogłębnie dopracowanych. Zdolni do tworzenia rządów oraz korporacji dla własnych celów i poszukiwań wiedzy zdolnej do przeniesienia ludzkości na inny poziom egzystencji. Znani ze składania ofiar z ludzi, tajemnych rytuałów i okrutnych eksperymentów. Członkowie zawsze pokazywani jako noszący czarną szatę z kapturem.

Wzmianki o The Black Vale mogliśmy usłyszeć w historiach ocalałej Élodie Rakota, zabójcy The Twins, Victor & Charlotte Deshayes oraz w Tomach I, VI, VII i VIII archiwów Dead by Daylight.

Jak wam się podoba nowa zapowiedź? Co waszym zdaniem pojawi się w Rozdziale XXII? Według mnie najprawdopodobniej będzie to nowy zabójca i mapa ale trzeba pamiętać, że to tylko spekulacje. Pozostało nam tylko czekać, a we Mgle na pewno nie będzie nam się nudzić!