Razer Gold oraz Razer Silver to jeszcze więcej sposobów na zdobywanie nagród

Razer Gold oraz Razer Silver to jeszcze więcej sposobów na zdobywanie nagród
Spis treści:

Najważniejsze aktualizacje trafiły do przeprojektowanego systemu wirtualnej waluty oraz nagród – Razer Gold i Razer Silver. System, oprócz zmienionej nazwy, otrzymał także nowy wygląd. Wprowadzone zmiany pozwolą graczom na uzyskiwanie jeszcze większych korzyści podczas kupowania gier. Ich lojalność będzie wynagradzana m.in. ekskluzywnymi urządzeniami Razera i cyfrowymi upominkami.

Aby zwiększyć szybkość z jaką gracze mogą zdobywać Razer Silver, firma przywróciła program Paid to Play, który będzie dostępny za pośrednictwem Razer Cortex na PC oraz platformach mobilnych. Paid to Play pozwala graczom na osiąganie Razer Silver tylko dzięki samemu graniu w gry.

Dzięki dostępności Razer Cortex na wszystkich smartfonach, gracze mogą od teraz podwoić szybkość zdobywania Silver, grając zarówno w domu, jak i poza nim.

Razer uruchomił również nową, desktopową aplikację o nazwie Razer SoftMiner, która zastosowuje nieużywaną w danej chwili moc obliczeniową GPU potężnych komputerów gamingowych do rozwiązywania w tle skomplikowanych puzzli blockchainowych. Następnie użytkownicy otrzymają Razer Silver, których liczba uzależniona jest od czasu działania SoftMiner oraz mocy obliczeniowej ich komputerów.

Obecnie Razer Gold jest akceptowany w ponad 2500 grach oraz sklepach cyfrowych. Na przykład Razer Game Store oraz GamersGate pozwalają na korzystanie z płatności za pomocą Razer Gold. Razer Gold może być również wykorzystywany do przeprowadzania transakcji wewnątrz popularnych gier PC i mobile takich, jak  PUBG MOBILE, Black Desert Online, Bigo Live i Mobile Legends: Bang Bang. Ponad milion punktów kontaktowych online i offline jest już dostępnych dla graczy, którzy pragną nabyć Razer Gold.

Ostatnia aktualizacja czyni Razer Gold łatwiejszym w obsłudze i zapewnia graczom więcej korzyści w przeliczeniu na jednego wydanego dolara.

  • Uproszczone zasilenia i przeliczenia: Jeden dolar w lokalnej walucie gracza jest równy jednemu Razer Gold, dzięki czemu użytkownicy mogą zasilać swoje konto, nabywać gry oraz dodatkową zawartość w grach w walucie, która jest im najlepiej znana.
  • Więcej za to samo: Kiedy gracze wymieniają Razer Gold na wybrane kredyty w grach, otrzymują lepszy współczynnik wymiany. Na przykład, wydając 0,99 dolara w PUBG MOBILE za pośrednictwem Google Play, otrzymują tylko 60 Unknown Cash. W przypadku płatności za pomocą Razer Gold, każde 0,99 dolara zamienia się w 74 Unknown Cash, czyli o 23% więcej.
  • Ekskluzywne dodatki: Korzystając z Razer Gold, gracze będą także regularnie otrzymywać ekskluzywne dodatki w grach. Obejmuje to na przykład spadochron z motywami Razera w PUBG MOBILE lub naklejki w War Thunder

Gracze będą wynagradzani Razer Silver za każdy wydany Razer Gold. Im więcej Gold przeznaczą na zakupy, tym więcej otrzymają Silver. Razer Silver to rodzaj waluty (nagród), którą można wymienić na produkty, które kochają gracze – od rabatów na najnowsze produkty Razera po nagrody cyfrowe takie jak gry, bony podarunkowe i wiele innych. Razer nieustannie pracuje nad poszerzeniem katalogu nagród dostępnych w ramach Razer Silver.

Aby zaktualizować portfel Razer Gold oraz Silver do nowej wersji, wystarczy zalogować się do swojego konta i postępować zgodnie z instrukcjami. Nowi użytkownicy w celu stworzenia nowego konta powinni się zarejestrować.

Po wykonaniu tych czynności, do konta zostanie przypisane 500 Razer Silver, które można wykorzystać na nagrody. Użytkownicy, którzy wypełnią w całości swój profil Razer ID otrzymają kolejne 500 Razer Silver. Gracze mogą zdobywać kolejne Razer Silver wydając Razer Gold i uczestnicząc w loteriach, w których na szczęśliwców czeka do 50 000 Razer Silver.

Wyczekiwany program Paid to Play wrócił dzisiaj do Razer Cortex – nie tylko w wersji na PC, ale także do nowej aplikacji Razer Cortex Mobile na smartfony z systemem Android. Cortex Mobile jest już wspierany przez ponad 60 smartfonów z Androidem na pokładzie.

Gracze mogą zdobywać Razer Silver uruchamiając po prostu swoje gry z aplikacji Razer Cortex, a następnie grając w nie przez wymagany czas. Dzięki dostępności Cortex zarówno na komputerach PC, jak i platformach mobilnych, gracze mogą podwoić szybkość z jaką zdobywają Razer Silver, a tym samym szybciej zbliżyć się do zdobycia nagród, które sobie wymarzyli.

Nowy Paid to Play charakteryzuje się ulepszoną mechaniką i balansem zdobywania waluty, tak aby wszyscy gracze mogli być jednakowo nagradzani.