[Przypominajka] PC-owa beta trybu Blackout kończy się już jutro!

[Przypominajka] PC-owa beta trybu Blackout kończy się już jutro!
Spis treści:

Przypominamy, że otwarta beta trybu Blackout z Black Ops 4 jest dostępna od wczoraj (tj. sobota 15 września), do jutra (17 września) do godziny 19 CEST!

 

Blackout jest głęboko zakorzeniony w historii serii Black Ops, która przekroczyła 200 milionów graczy i 15 miliardów godzin rozgrywki w swoim cyklu życia. Właśnie dlatego Blackout zawiera niektóre z najlepszych postaci i ikonicznych lokalizacji z Black Ops, Black Ops II, Black Ops III oraz Black Ops 4. Prywatna beta zawiera wybór nowych i klasycznych postaci, w tym bohaterów z kampanii, takich jak Mason, Reznov czy Woods, postaci z trybu Zombie, takich jak Richtofen i Takeo, oraz specjalistów pokroju Crash, Battery czy Seraph. Na ogromnej mapie Blackout gracze będą walczyli ze sobą w lokalizacjach inspirowanych ukochanymi przez fanów mapami Black Ops, takimi jak Nuketown, Firing Range, Raid, Cargo i inne.

Prywatna beta Blackout to dopiero początek, ponieważ zespół developerów będzie aktywnie zbierał informacje zwrotne od społeczności podczas testów beta i użyje danych od graczy, by dokonać drobnych ulepszeń balansu rozgrywki, przetestować serwery w warunkach obciążenia i zoptymalizować rozgrywkę online przed premierą 12 października. Uczestnicy testów beta będą mieli możliwość podzielenia się opinią i włączenia się w aktywny dialog z zespołem developerów poprzez wiele kanałów, włączając w to ankiety dla graczy oraz fora online, gdzie Treyarch zaplanował częste posty aktualizacyjne dotyczące bety.