Promocja Grabonament Dell powraca

Promocja Grabonament Dell powraca
Spis treści:

Dell powraca z nową odsłoną jednej z najbardziej atrakcyjnych promocji dla graczy. Kolejna edycja Grabonamentu niezmiennie bazuje na współpracy ze sklepem internetowym MUVE.pl. Jednak w tym roku wzbogacona jest o dedykowane akcesoria dla graczy firmy ROCCAT. Jeżeli planujecie zakupić w najbliższym czasie gamingowego notebooka, zdecydowanie warto przemyśleć maszyny od Dell i Alienware.

W zeszłym roku Dell wprowadził do swojej oferty wyjątkową promocję dla graczy w postaci Grabonamentu. Polegała ona na tym, że do zakupionych laptopów gamingowych Dell i Alienware dołączony był pakiet gier w wersji cyfrowej. Sukces kampanii zaowocował kolejną odsłoną promocji. Tegoroczna edycja oferuje wszystkim osobom, które do 18 marca 2018 roku zakupią laptopa gamingowego Dell Inspiron 7577, Dell Inspiron 7567, Dell Inspiron 5577 lub Alienware pakiet trzech dowolnych tytułów do 249,90 zł każdy, również tych w preorderze oraz akcesoria dla graczy w postaci podkładek, myszek i słuchawek firmy ROCCAT o łącznej wartości nawet ponad 800 zł brutto. Tym razem Dell postawił na rozwiązanie znane szeroko w ofertach telekomów, a mianowicie trzy różne poziomy promocji: Grabonament S, Grabonament M oraz Grabonament L.

 

Grabonament S

Dołączony jest do laptopów w cenie do 4599 zł i zawiera:

  • 3 kody na dowolne gry pecetowe o wartości do 249,90 zł każda z katalogu digital Muve.pl,
  • podkładkę pod myszkę ROCCAT Taito Control 400x320mm

 

Grabonament M

Dołączony jest do laptopów w przedziale cenowym od 4600 do 5999 zł i zawiera:

  • 3 kody na dowolne gry pecetowe o wartości do 249,90 zł każda z katalogu digital Muve.pl,
  • podkładkę pod myszkę ROCCAT Kanga 320x270mm,
  • myszkę ROCCAT Kone Pure Owl-Eye.

Grabonament L

Dołączony jest do laptopów powyżej 6000 zł i zawiera:

  • 3 kody na dowolne gry pecetowe o wartości do 249,90 zł każda z katalogu digital Muve.pl,
  • podkładkę pod myszkę ROCCAT Kanga XXL 850x330mm,
  • myszkę ROCCAT Kone Aimo,
  • słuchawki ROCCAT Khan Pro.

 

Wśród laptopów objętych promocją znajdują się między innymi gamingowy Inspiron 15 z serii 7000, który napędza czterordzeniowy procesor Intel Core i7 siódmej generacji. Wyróżnia go jednak przede wszystkim jakość w warstwie wizualnej w grach. Dzieje się tak dzięki oddzielnej karcie graficznej w postaci NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti oraz wyświetlaczowi Full HD lub 4K UHD. Inną propozycją może być Alienware 17 – prawdziwa bestia wśród maszyn do gier. W środku znajdziemy procesor Procesor Intel Core 7 generacji ,16GB pamięci RAM oraz kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX 1070. Pozycja, która pozwoli cieszyć się rozgrywką na najwyższym poziomie nawet najbardziej wymagającym graczom.

W tym roku Grabonament został wzbogacony przez dołączenie dedykowanych akcesoriów dla graczy firm ROCCAT. W ofercie znajdziemy szereg podkładek pod myszkę umożliwiających wygodną rozgrywkę i swobodę pracy gryzoniem. A skoro o tym mowa, to w ręce graczy trafią myszki Kone Pure Owl-eye z podświetleniem RGB, a także Kone Aimo. Ta pierwsza to smukła i elegancka propozycja dla graczy FPS. Charakteryzuje się wbudowanym czujnikiem optycznym Owl-eye wyprodukowanym przez PixArt. Wyróżnia go wyjątkowa czułość i błyskawiczna reakcja na ruch. Drugi gryzoń to dopracowany do perfekcji model, który swoją pierwszą odsłonę ujrzał już w 2007 roku. Kone Aimo charakteryzuje się przepięknym designem wzbogaconym podwójnym podświetleniem RGBA. W tej myszce również znajdziemy czujnik Owl-eye. Wisienką na torcie są natomiast słuchawki Khan Pro dołączone do Grabonamentu L – zestaw został zaprojektowany, aby sprawdzać się na najwyższym poziomie rozgrywek esportowych. Jest superlekki, wygodny, a przy tym wytrzymały. Jakość dźwięku zachwyca i pozwala na łatwe lokalizowanie jego źródła w grach, a dodatkowo system biernej eliminacji dźwięków z zewnątrz zapewnia pełną imersję.

 

Druga edycja promocji obowiązuje w dniach 1 – 18 marca 2018 roku u partnerów sprzedażowych: Dell.pl, Komputronik, MediaExpert, Media Markt, RTVEuroAGD, Saturn, Sferis oraz X-kom. Jeżeli macie w planach zakup sprzętu do gier, to nie trzeba dalej szukać – Grabonament oferuje wszystko, czego można sobie wymarzyć i więcej.