Podarunki "Balance" Blizzard już dostępne!

Podarunki "Balance" Blizzard już dostępne!
Spis treści:

W raz z dzisiejszym dniem Blizzard wprowadził nowe aktualizacje w systemie Sklepu konta Battlenet. Dzięki niemu będziemy mogli o wiele łatwiej znaleźć idealny prezent dla naszego przyjaciela, czy też członka rodziny lub dać im możliwość wybrania prezentu samemu spośród gier w sklepie Blizzard.

Wysłanie podarunku „Balance” jest bardzo proste. Wystarczy odwiedzić stronę Sklepu Blizzard, wybrać jedną z sugerowanych walut oraz wpisać kwotę przykładową lub niestandardową, po czym kliknąć przycisk „Podaruj saldo” oraz wybrać przyjaciela, któremu chcemy zrobić niespodziankę.

Wraz z podarunkiem możemy również wysłać wiadomość, którą osoba jakiej wysyłamy dany prezent będzie mogła przeczytać podczas odbioru.

Tak jak z innymi podarunkami ze sklepu Blizzard, podczas przekazania podarunku „Balance” osoba, która go otrzyma zostanie poinformowana emailowo oraz powiadomiona na aplikacji Blizzard gdy podarunek będzie już do odebrania.

Jak możemy zauważyć Blizzard co raz to bardziej wzmacnia swój rynek wewnętrzny poprzez dodawanie opcji w sklepie internetowym przyłączonym do konta Battlenet. Otwiera to nowe możliwości dla nas graczy jak i również na pewne wydarzenia jakimi właśnie są urodziny czy też na spontaniczny prezent dla bliskiej nam osoby. A co Ty byś podarował komuś oprócz samego zastrzyku gotówki? A może byłbyś niezdecydowany i sam dokładnie nie wiedział co dać w prezencie? W takim razie podarunek „Balance” jest idealną opcją dla Ciebie!