Operacja White Noise i 25 mln graczy Rainbow Six Siege

Operacja White Noise i 25 mln graczy Rainbow Six Siege
Spis treści:

Wczoraj, tuż po obchodach drugiej rocznicy pojawienia się na rynku Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, firma Ubisoft ogłosiła, że Operacja White Noise jest już dostępna na wszystkie platformy.

 

Nowy sezon zawiera nową mapę „Wieżę Mok Myeok” położoną w Korei Południowej, gdzie drużyna Rainbow zmuszona jest interweniować. Operacja wprowadza także 3 nowych Operatorów wraz z ich unikatowym wyposażeniem – Dokkaebi, Vigila i Zofię z polskiej jednostki GROM.

Ponadto, Ubisoft ogłosił, że Tom Clancy’s Rainbow Six Siege przekroczył próg 25 milionów zarejestrowanych graczy. „Bardzo istotne jest dla nas zaangażowanie gracza – które jest kluczem do sukcesu gry – oraz utrzymanie długowieczności tytułu. Wraz z rozwojem gry, kontynuowaliśmy prace mając na uwadze społeczność” – mówi Alexandre Remy, Brand Director Rainbow Six Siege. „Cieszymy się, że społeczność przyjęła grę, zaangażowała swoich znajomych i pchnęła nasze zrozumienie w to, co jest możliwe”.


Wraz z zobowiązaniem do dostarczania nowej, jakościowej zawartości oraz integrowania członków stale rosnącej społeczności, Ubisoft Montreal niedawno zapowiedział Rok 3 gry.