Ogłoszono Total War: Three Kingdoms!

Ogłoszono Total War: Three Kingdoms!
Spis treści:

Dzisiaj o godzinie 17:30 na oficjalnym fanpage’u Total Wara ogłoszona została kolejna odsłona serii nosząca podtytuł – Three Kingdoms!

 

Premiera gry została zaplanowana na jesień tego roku. W opisie zamieszczonego traileru widnieje krótki rys fabularny najnowszej odsłony serii Total War:

Jest rok 190CE. Chiny są w rozsypce. Dynastia Han rozpada się na oczach młodocianego cesarza. To tylko figurant. Zwykła marionetka należąca do tyranicznego przywódcy Dong Zhuo. Jest to brutalny i opresyjny reżim, a wraz ze wzrostem mocy Dong Zhuo, imperium zsuwa się coraz dalej w kocioł anarchii. Jednakże pojawia się nadzieja.

Trzej bohaterowie, których złączyły więzi braterstwa w walce przeciwko tyranii, dzielnie stawią czoła nadchodzącej próbie. Wyczuwając szansę, watażkowie z wielkich rodzin w Chinach podążają w ich ślady, tworząc delikatną koalicję, której zadaniem jest rzucić wyzwanie bezlitosnym rządom Dong Zhuo. Czy zatriumfują przeciwko tyranowi, czy też osobiste ambicje zniszczą ich rozpadający się sojusz i doprowadzą do supremacji?

W tyglu wrze. Każdy zmienia stronę, którą popiera. Ognie konfliktu stwarzają okazję. Jedno jest pewne: przyszłość Chin będzie kształtowana przez mistrzów. Total War: Three Kingdoms to kolejna poważna historyczna gra strategiczna w wielokrotnie nagradzanej serii Total War.”

 

Poniżej znajdziecie także pierwszy trailer najnowszego Total Wara: