Nowe Trailery The Last of Us: Part II oraz God of War

Nowe Trailery The Last of Us: Part II oraz God of War
Spis treści:

Na tegorocznym PGW mogliśmy ujrzeć kolejne zapowiedzi dwóch exclusive’ów na konsole PS4, mowa tutaj o The Last of Us Part II oraz God of War. Spójrzcie na to co zostało przygotowane na wydarzenie w Paryżu.

The Last of Us: Part II, czyli kontynuacja survival horroru od studia Naughty Dog, jedna z najbardziej wyczekiwanych gier przez posiadaczy konsoli od Sony, chociaż data premiery gry wciąż nie jest znana, to na PGW mogliśmy ujrzeć już drugą zapowiedź sequela najlepszej gry 2013 roku.

W pierwszym zwiastunie gry mogliśmy zobaczyć główną bohaterkę poprzedniej części – Ellie, jednak tym razem jest całkiem inaczej, ponieważ spotkamy się z garścią nowych postaci. Wśród nich widzimy grupę napastników, planujących zamordować pewną kobietę. Nie udaje im się to jednak, ponieważ na odsiecz przybywa dwójka, prawdopodobnie nie znanych jej osób. Wspólny wróg jednoczy ich szybko ze sobą, a zaraz po rozwiązaniu jednego problemu, czeka na nich kolejny, który mam okazję widzieć i słyszeć w ostatnich sekundach trailera. Jest on bardzo dobrze znany graczom poprzedniej części.

Co do tego kim są bohaterowie zapowiedzi możemy jedynie spekulować, jednak wielu fanów uważa że jedna z kobiet, którą widzimy jest matką wcześniej wspomnianej Ellie.

God of War to seria gier opowiadających o spartańskim wojowniku o imieniu Kratos, który w swoich przygodach z herosa staje się bogiem wojny oraz rozprawia się z niejednym bogiem zasiadającym na Olimpie.

Japończycy prezentują nam jedynie krótki urywek z rozgrywki, w którym ukazują system walki. Nie podali oni również oficjalnej daty premiery gry, jednak na pocieszenie fanów wiadomo że ma się pojawić już na początku 2018 roku.

 

Posiadacze konsol od Sony mają na co czekać, ponieważ obie gry zapowiadają się bardzo interesująco, a PC’towcy i zwolennicy konsol od Microsoftu mogą w tym wypadku jedynie obejść się smakiem.